Analityka i design internetowy

Udostępnij strone

 1. Rodzaj studiów:
  I stopnia (licencjackie)
 2. Tryb studiów:

  niestacjonarne

  (zobacz także: stacjonarne)

 3. Język wykładowy:
  polski
 4. Czas trwania studiów:
  3 lata (6 semestrów)
 5. Kierunek:
  Socjologia

W dzisiejszych czasach nie wystarczy wiedzieć, jak zaprojektować stronę, aplikacje mobilne czy interaktywne animacje. Trzeba tworzyć je tak, aby były przyjazne użytkownikowi i skuteczne z perspektywy biznesu. Do tego niezbędna jest umiejętność analizy danych i wyciągania wniosków.

Niektórzy skupiają się tylko na projektowaniu stron, a Ty, dzięki studiom w Collegium Civitas, będziesz także rozumiał potrzeby ludzi, którzy je przeglądają.

Nauczymy Cię nie tylko tworzyć design. Dowiesz się także, jak projektować z myślą o użytkowniku, by Twoje projekty były skuteczne. Tu połączysz umiejętności developerskie z mocnym warsztatem analitycznym.

 

Jak to osiągniesz?
1
Nauczysz się tworzyć profesjonalne layouty graficzne, budować serwisy internetowe oraz projektować kompleksowe koncepcje wizualne i przekazy multimedialne. Takie, które przemawiają do wyobraźni i potrzeb odbiorców.

2
Nauczysz się różnych formuł tworzenia i prezentacji treści w Internecie. Zaprojektujesz kampanie promocyjne i reklamowe, zgłębisz podstawy programowania i obsługi programów multimedialnych, a także przetwarzania danych, związanych z szeroko rozumianą analityką internetową.

3
Zdobędziesz wszechstronne umiejętności. Kierunek oferuje unikalną mieszankę sztuki i nauki, łącząc estetyczne aspekty designu z logicznym podejściem analitycznym oraz solidnym warsztatem socjologicznym. Absolwentki/absolwenci są więc przygotowani do rozwiązywania problemów i tworzenia innowacyjnych rozwiązań cyfrowych.

4
Będziesz czerpać wiedzę bezpośrednio od doświadczonych praktyczek/praktyków, którzy mają na swoim koncie realizacje projektów dla czołowych marek. Pod ich opieką będziesz poznawać podstawy front-end web developmentu (tworzenia serwisów internetowych), a także opracujesz strategie kampanii marketingowych — nie tylko tych online.

5
Podczas studiów odbędziesz branżowe praktyki zawodowe w renomowanych firmach i wykonasz wiele projektów webowych – w ten sposób stworzysz własne portfolio i przygotujesz się do realizacji pierwszych zamówień komercyjnych. A o rozwój Twojej ścieżki zawodowej zadba Akademickie Biuro Karier CC.

 

Twoje korzyści finansowe

 • Stałe czesne dla kandydatów rozpoczynających studia w roku 2024/2025
 • W cenie czesnego: praktyki, konsultacje z wykładowcami, wydanie dyplomu oraz suplementu
 • Szeroka oferta zniżek w czesnym – np. za działalność na rzecz uczelni
 • Stypendia naukowe, które mogą pokryć czesne
 • Brak konieczności opłacania noclegu – studia niestacjonarne to 1 dzień weekendowy na uczelni i 1 dzień zajęć zdalnych

 

Co po studiach?

 • Agencje reklamowe i interaktywne
 • Agencje badawcze
 • Działy marketingu i reklamy firm
 • Start’upy
 • Własna działalność

 

Kontakt

Biuro Rekrutacji Collegium Civitas

22 656 71 89
pok. 1210,
Pałac Kultury i Nauki, 12 p.
pl. Defilad 1, 00-901 Warszawa

NEWSLETTER

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).