Collegium Civitas

Udostępnij strone

 

Collegium Civitas
plac Defilad 1, XII piętro
00-901 Warszawa

NR RACHUNKU BANKOWEGO: 95 2490 0005 0000 4600 1851 0196

RECEPCJA
tel.: 22 656 71 87
e-mail: info@civitas.edu.pl

Wejście do Pałacu Kultury i Nauki od ul. Marszałkowskiej,
w PKiN należy kierować się do wind nr 7, 8, 9, 10 (windy srebrne), w weekendy zjazdowe czynne są również windy złote.

Godziny pracy Recepcji: pon.-pt. oraz w weekendy zjazdowe 8.00-20.00


 

Biuro Prasowe

Biuro Prasowe – Dział Marketingu, Promocji i Rekrutacji
pokój 1049, Pałac Kultury i Nauki, 10 piętro
plac Defilad 1, 00-901 Warszawa

Anna Radecka
email: promocja@civitas.edu.pl
tel. +48 501 541 798

 

Biuro Rektora

Biuro Rektora Collegium Civitas
Pałac Kultury i Nauki
XII piętro, pokój 1224
plac Defilad 1, 00-901 Warszawa
email: rektorat@civitas.edu.pl

UWAGA: Zachęcamy do kontaktu drogą telefoniczną lub mailową!

Godziny pracy
Poniedziałek-wtorek: 8:30-16:30
Środa: 8:00-16:00
Czwartek: 8:30-16:30
Piątek – ONLINE: 8:00-16:00.

Kierownik Biura Rektora
Agnieszka Czajkowska
tel. 504 392 045 lub 22 656 71 78
e-mail: agnieszka.czajkowska@civitas.edu.pl

Asystentka Biura Rektora
Aleksandra Gurba
tel. 519 633 477 lub 22 656 77 62
e-mail: aleksandra.gurba@civitas.edu.pl

DZIAŁ MARKETINGU, PROMOCJI I REKRUTACJI

Pełnomocnik Rektora ds. marketingu, promocji i rekrutacji
Małgorzata Mechanisz
e-mail: malgorzata.mechanisz@civitas.edu.pl

SPRAWY REKRUTACYJNE

UWAGA!
SKŁADANIE DOKUMENTÓW OSOBIŚCIE możliwe jest w czasie dyżurów stacjonarnych przez osoby, które otrzymały powiadomienie o przyjęciu na studia i zarezerwowały wizytę w systemie: https://civitas.nakiedy.pl/

Zachęcamy również do wysyłania pocztą dokumentów potwierdzonych notarialnie (dyplomy i świadectwa).

Lokalizacja:
Pałac Kultury i Nauki
12. piętro, pokój 1210 oraz 1211
plac Defilad 1, 00-901 Warszawa

tel. 22 656 71 89

email: rekrutacja@civitas.edu.pl

 

REKRUTACJA NA STUDIA W JĘZYKU POLSKIM – pokój 1211

Godziny pracy Działu dla kandydatów z polskim obywatelstwem na studia w języku polskim oraz na studia podyplomowe:

 

Poniedziałek8:00-16:30
Wtorek8:00-16:30
Środa8:00-16:30
Czwartek8:00-16:30
Piątek8:00-16:30

 

Dział Rekrutacji będzie nieczynny w dni ustawowo wolne od pracy.
 

Koordynator ds. rekrutacji
Katarzyna Broniszewska
tel. +48 508 097 636
katarzyna.broniszewska@civitas.edu.pl

 

Starszy specjalista ds. rekrutacji
Iwona Kołodziej
tel. +48 503 442 704
iwona.kolodziej@civitas.edu.pl

 

Specjalista ds. rekrutacji
Katarzyna Michalska

tel. +48 789 009 560
katarzyna.michalska@civitas.edu.pl

 

Specjalista ds. rekrutacji
Anna Morawska

tel. +48 508 929 724
anna.morawska@civitas.edu.pl

 

Specjalista ds. rekrutacji na studia podyplomowe
Karolina Staniszewska
tel. +48 503 442 487
karolina.staniszewska@civitas.edu.pl

 

REKRUTACJA NA STUDIA W JĘZYKU ANGIELSKIM – pokój 1210
 

Specjalista ds. rekrutacji
Yanina Sopat
tel. +48 500 807 885
yanina.sopat@civitas.edu.pl

 

Specjalista ds. rekrutacji
Andrzej Ignatiuk
tel. +48 508 929 652
andrzej.ignatiuk@civitas.edu.pl

 

 

SPRAWY MARKETINGOWE

UWAGA: Zachęcamy do kontaktu drogą telefoniczną lub mailową!

Lokalizacja:
Pałac Kultury i Nauki
10. piętro, pokój 1049
plac Defilad 1, 00-901 Warszawa
tel. 22 656 71 80
e-mail: promocja@civitas.edu.pl

Godziny pracy
Poniedziałek – 8:00 – 16:00
Wtorek – 8:00 – 16:00
Środa – 8:00 – 16:00
Czwartek- 8:00 – 16:00
Piątek- 8:00 – 16:00

 

Kierownik Działu Marketingu i Promocji
Natalia Zaczek-Sylwesiuk
tel. +48 789 009 556
e-mail: natalia.zaczek@civitas.edu.pl

 

Starszy specjalista ds. marketingu i PR
Anna Radecka
tel. +48 501 541 798
email: anna.radecka@civitas.edu.pl

 

Starszy specjalista ds. kreacji – grafik
Magda Szewczyk
tel. +48 789 009 552
e-mail: magda.szewczyk@civitas.edu.pl

 

Specjalista ds. eventów i marketingu
Monika Tucka
tel. +48 500 807 986
e-mail: monika.tucka@civitas.edu.pl

 

Internet Marketing Manager
Małgorzata Sobańska
tel. 791 768 355
e-mail: malgorzata.sobanska@civitas.edu.pl

 

DZIAŁ SPRAW STUDENCKICH

Obsługa studentów podzielona jest na tryby i kierunek studiów, a każdy student ma przypisanego opiekuna zajmującego się jego tokiem, czyli osobę prowadzącą jego sprawy studenckie w Dziale Spraw Studenckich.

Zapraszamy do korzystania z internetowego systemu rezerwacji wizyt w Dziale Spraw Studenckich

Aby dokonać rezerwacji wizyty w Dziale Spraw Studenckich, należy wejść na stronę nakiedy.pl: https://civitas.nakiedy.pl, dokonać wyboru właściwego działu/pokoju, a następnie wybrać cel wizyty. W rezerwacji należy wpisać: imię i nazwisko, email oraz numer telefonu.

Zachęcamy również do kontaktu drogą telefoniczną lub mailową bezpośrednio z opiekunem kierunku.
Dział Spraw Studenckich (pokój 1252; 1250; 1149)

Godziny przyjęć studentów:

poniedziałek – czwartek 11:00-16:00
sobota (podczas zjazdów) w godz. 08:00-16:00
niedziela (podczas zjazdów) w godz. 08:00-16:00 tylko online
W piątki Dział jest NIECZYNNY.

 

Kierownik Działu Dydaktyki i Spraw studenckich
Anna Kicińska
e-mail: anna.kicinska@civitas.edu.pl

 

Starszy specjalista ds. studenckich
Adam Serafin
tel. + 48 509 505 622 (studenci polskojęzyczni), pokój 1252
e-mail: adam.serafin@civitas.edu.pl

Obsługa kierunku:
Dziennikarstwo i Nowe Media – studia I stopnia (stacjonarne i niestacjonarne)
Zarządzanie – studia II stopnia, (stacjonarne i niestacjonarne)
Stosunki Międzynarodowe – studia II (niestacjonarne)

 

Starszy specjalista ds. studenckich
Aneta Szańkowska
tel. + 48 789 009 565 (studenci polskojęzyczni), pokój 1252
e-mail: aneta.szankowska@civitas.edu.pl

Obsługa kierunku:
Zarządzanie – studia I stopnia, (stacjonarne i niestacjonarne)

 

Starszy specjalista ds. studenckich
Michał Kosiński
tel. + 48 507 984 802 (studenci polskojęzyczni), pokój 1250
e-mail: michal.kosinski@civitas.edu.pl

Obsługa kierunku:
Socjologia – studia I stopnia, (stacjonarne i niestacjonarne)

 

Starszy specjalista ds. studenckich
Agnieszka Niekurzak
tel. + 48 508 929 674 (studenci polskojęzyczni), pokój 1250
e-mail: agnieszka.niekurzak@civitas.edu.pl

Obsługa kierunku:
Socjologia – II stopnia (stacjonarne i niestacjonarne)
Stosunki Międzynarodowe – studia I (niestacjonarne)

Starszy specjalista ds. studenckich
Beata Rembecka
tel. +48 503 070 121 (studenci anglojęzyczni i polskojęzyczni), pokój 1149
e-mail: beata.rembecka@civitas.edu.pl

Obsługa kierunku:
Sociology, Socjologia (ang-pol) – studia I i II stopnia, (stacjonarne)
Management, Zarządzanie (ang-pol) – studia I stopnia, (stacjonarne)
Journalism and New Media, Dziennikarstwo i Nowe Media (ang-pol) – studia I stopnia, (stacjonarne)
Stosunki Międzynarodowe – studia II stopnia, (stacjonarne)

 

Specjalista ds. studenckich
Damian Deluga
tel. +48 504 392 143 (studenci anglojęzyczni i polskojęzyczni), pokój 1149
e-mail: damian.deluga@civitas.edu.pl

Obsługa kierunku:
International Relations, Stosunki Międzynarodowe (ang-pol) – studia I i II stopnia, (stacjonarne)
Stosunki Międzynarodowe – studia I stopnia, (stacjonarne)

 

Młodsza specjalistka ds. studiów pomostowych/ Bridge Studies Junior Specialist
Viktoriia Shkoda
tel. +48 453 014 928, pokój 1252
e-mail: viktoriia.shkoda@civitas.edu.pl

Obsługa kierunku:
Stosunki Międzynarodowe (UA) – studia I (stacjonarne)
Zarządzanie (UA) – studia I (stacjonarne)

DZIAŁ SPRAW DYPLOMOWYCH

Dział Spraw Dyplomowych (pokój 918)

e-mail: dsd@civitas.edu.pl

Ze względów bezpieczeństwa danych podyktowanych przepisami RODO w kontakcie mailowym z Działem Spraw Dyplomowych konieczne jest przesyłanie wiadomości z adresu studenckiego z domeny @civitas.edu.pl. Nie mamy możliwości zweryfikowania tożsamości osób kontaktujących się z nami z adresów prywatnych, zatem – z uwagi na poufność informacji oraz przesyłanych dokumentów – nie udzielamy informacji w odpowiedzi na takie maile.
 

Godziny obsługi studentów:
wtorek–czwartek: 10:00-15:30
poniedziałek – online: 10:00-15:30
sobota (podczas zjazdów studiów niestacjonarnych) w godz. 08:30-13:30

Kierownik Działu Spraw Dyplomowych
Aleksandra Woźniak
e-mail: aleksandra.wozniak@civitas.edu.pl

Koordynator ds. procedury dyplomowej
Anna Wyrzykowska
tel: +48 506 294 584
e-mail: anna.wyrzykowska@civitas.edu.pl

Specjalista ds. procedury dyplomowej
Magdalena Pawelec
tel: +48 506 294 869
e-mail: magdalena.pawelec@civitas.edu.pl

DZIAŁ OPŁAT I STYPENDIÓW

pokój 934

e-mail:
Opłaty: oplaty@civitas.edu.pl
Stypendia: stypendia@civitas.edu.pl

Zapraszamy do korzystania z internetowego systemu rezerwacji wizyt w Dziale Opłat i Stypendiów https://civitas.nakiedy.pl/

Godziny obsługi studentów:
poniedziałek – czwartek w godz. 11:00 – 16:00
piątek – dzień pracy wewnętrznej

 

Mariola Skorupa – Kierownik Działu Opłat i Stypendiów
email: mariola.skorupa@civitas.edu.pl

Beata Jankowska – Specjalista ds. Opłat i Stypendiów
tel.: +48 789 009 551
e-mail: beata.jankowska@civitas.edu.pl

Yuliia Ivolha – Młodszy Specjalista ds. Opłat i Stypendiów
tel.: +48 573 297 641 w poniedziałki i czwartki (obsługa również studentów ukraińskojęzycznych)
e-mail: yuliia.ivolha@civitas.edu.pl

DZIAŁ DYDAKTYKI

W przypadku spraw, które wymagają kontaktu osobistego możliwa jest rezerwacja terminu i godziny wizyty.

Na wizyty można umawiać się za pośrednictwem systemu rezerwacji: https://civitas.nakiedy.pl/

 

Dział Dydaktyki (pokój 1251)
tel.: +48 508 929 669; +48 508 156 682; +48 573 295 853
Godziny przyjęć:
poniedziałek – czwartek w godz. 11:00-16:00
piątek (przed zjazdem) w godz. 11:00-16:00 (tylko online)
sobota (podczas zjazdów) w godz. 08:00-14:00

W niedziele Dział jest NIECZYNNY.

 

Kierownik Działu Dydaktyki i Spraw Studenckich
Anna Kicińska
e-mail: anna.kicinska@civitas.edu.pl

 

Starszy specjalista ds. dydaktycznych
Małgorzata Sypniewska
tel. + 48 508 156 682 (wykładowcy na studiach polskojęzycznych)
e-mail: malgorzata.sypniewska@civitas.edu.pl

 

Starszy specjalista ds. dydaktycznych
Paweł Zreda
tel. + 48 508 929 669 (wykładowcy na studiach polskojęzycznych)
e-mail: pawel.zreda@civitas.edu.pl

 

Specjalista ds. dydaktycznych
Arsen Orłowski
tel. + 48 573 295 853 (wykładowcy na studiach polskojęzycznych)
e-mail: arsen.orlowski@civitas.edu.pl

 

Dział Dydaktyki (pokój 1149)

Specjalista ds. dydaktyki anglojęzycznej
Tomasz Korol
tel. +48 502 067 504 (wykładowcy anglojęzyczni i polskojęzyczni)
e-mail: tomasz.korol@civitas.edu.pl

Akademickie Centrum Doskonałości Dydaktycznej

Kierownik Działu Akademickie Centrum Doskonałości Dydaktycznej CC: Marcin Olkowicz – marcin.olkowicz@civitas.edu.pl

Specjalistka ds. metodyki opiekująca się rozwojem Laboratorium Innowacji Dydaktycznych: Ewa Duda-Maciejewska – ewa.duda-maciejewska@civitas.edu.pl

Specjalista ds. metodyki online opiekujący się procesami rozwoju i wsparcia dydaktycznego: Dobrosław Bilski – dobroslaw.bilski@civitas.edu.pl

Wsparcie metodyczne dla kadry dydaktycznej i wspomagającej proces dydaktyczny (w tym szkolenia podnoszące kompetencje i inne działania rozwojowe) prowadzone są przez Akademickie Centrum Doskonałości Dydaktycznej ACDD

Kontakt: wsparcie_ACDD@civitas.edu.pl

 

Dział Kształcenia Ustawicznego

pokój 1212

Godziny pracy:
weekendy zjazdowe studiów podyplomowych – stacjonarnie w godz. 8:30-13:30
poniedziałek – piątek – online / dyżur e-mailowy i telefoniczny w godz. 8:30-15:30

Małgorzata Sieradzka – Kierownik Działu Kształcenia Ustawicznego
tel. +48 789 009 567
e-mail: malgorzata.sieradzka@civitas.edu.pl

Joanna Więckowska – Specjalista ds. dydaktycznych
tel. +48 506 956 031
e-mail: joanna.wieckowska@civitas.edu.pl

Weronika Rosiak – Młodszy specjalista ds. administracyjnych
tel. +48 505 302 871
e-mail: weronika.rosiak@civitas.edu.pl

AKADEMICKIE BIURO KARIER

Uwaga! W dniach od 27-30.12.2022 Centrum Karier pracuje zdalnie!

pokój 1107

tel. 22 656 71 82
e-mail: abk@civitas.edu.pl

W kontakcie mailowym z Akademickim Biurem Karier ze względów bezpieczeństwa danych podyktowanych przepisami RODO, uprzejmie prosimy o przesłanie poniższej wiadomości z adresu studenckiego z domeny @civitas.edu.pl Nie mamy możliwości zweryfikowania tożsamości osoby kontaktującej się z nami z adresów prywatnych, co może powodować zagrożenie niezachowania poufności udzielanych informacji oraz przesyłanych dokumentów.

Godziny przyjęć:
poniedziałek – piątek: 8:00-16:00

Zapraszamy do kontaktu również w dni zjazdowe w godzinach 8:30 – 14:00:

 

Kierownik Akademickiego Biura Karier
Dobrosława Choryńska-Chudy
e-mail: dobroslawa.chorynska-chudy@civitas.edu.pl
tel. +48 789 009 564

 

Młodsza Specjalistka w Centrum Karier
Katarzyna Daria Dąbrowska
e-mail: katarzyna.daria.dabrowska@civitas.edu.pl

 

Młodsza Specjalistka w Centrum Karier
Iaryna Davydiuk
e-mail: iaryna.davidiuk@civitas.edu.pl
tel. +48 789 009 548

WELCOME POINT

pokój 1108

Koordynatorka ds. obsługi Welcome Point
Weronika Wardzyńska
e-mail: welcome@civitas.edu.pl
tel. +48 504 392 125
(kontakt w godzinach 8:00-16:00, poniedziałek – online, wtorek-czwartek – stacjonarnie, piątek – online)

RZECZNIK I KOMISJA DYSCYPLINARNA DS. STUDENTÓW

Rzecznik dyscyplinarny ds. studentów
dr Anna Siwek

e-mail: rzecznik.dyscyplinarny@civitas.edu.pl

Przewodniczący Komisji Dyscyplinarnej ds. studentów Collegium Civitas
dr hab. Krzysztof Kasianiuk, prof. CC

e-mail: krzysztof.kasianiuk@civitas.edu.pl

DZIAŁ WSPÓŁPRACY I PROMOCJI MIĘDZYNARODOWEJ

UWAGA: Zachęcamy do kontaktu drogą telefoniczną lub mailową!
e-mail: international@civitas.edu.pl
tel. +48 22 656 71 95
fax +48 22 656 71 75

Biuro mieści się w Pałacu Kultury i Nauki, na XI piętrze, pokój 1148

Godziny pracy:
poniedziałek – piątek: 10:00-16:00

 

Prorektor ds. Współpracy z Zagranicą
dr Katarzyna Maniszewska
e-mail: katarzyna.maniszewska@civitas.edu.pl

 

Kierownik Działu Współpracy i Promocji Międzynarodowej
Maciej Krzyczkowski
e-mail: maciej.krzyczkowski@civitas.edu.pl
tel. 22 656 71 58, kom. +48 505 178 073

 

Starszy specjalista ds. rekrutacji i promocji międzynarodowej
Ilona Głowacka
e-mail: ilona.glowacka@civitas.edu.pl
tel. 22 656 71 95

 

Starszy specjalista ds. współpracy i promocji międzynarodowej
Koordynator Erasmus+ i Wymiany Międzynarodowej
Małgorzata Kostecka
e-mail: malgorzata.kostecka@civitas.edu.pl
kom. +48 789 009 558

 

Specjalista ds. współpracy i promocji międzynarodowej
Koordynator Erasmus+ i Wymiany Międzynarodowej
Anna Skolasińska
e-mail: anna.skolasinska@civitas.edu.pl
tel. 22 656 71 60, kom. +48 571 602 758

 

Ekspert. Koordynator ds. współpracy międzynarodowej
Agnieszka Mrowińska
e-mail: agnieszka.mrowinska@civitas.edu.pl
kom. +48 500 807 922

DZIAŁ KOORDYNACJI PROJEKTÓW

pokój 1024

e-mail: projekty@civitas.edu.pl

Godziny przyjęć:
poniedziałek – piątek 8:00 – 16:00

Agnieszka Rejsdorf – Kierowniczka Działu Koordynacji Projektów
tel. 789 009 547
e-mail: agnieszka.rejsdorf@civitas.edu.pl

Klaudia Nowak – młodszy specjalista ds. realizacji projektów
tel. +48 602 557 807
e-mail: klaudia.nowak@civitas.edu.pl

DZIAŁ WSPARCIA DZIAŁALNOŚCI NAUKOWEJ

UWAGA: Zachęcamy do kontaktu drogą telefoniczną lub mailową!

pokój 1238
tel. 22 656 71 97

 

Kierowniczka Działu Wsparcia Działalności Naukowej
Anna Sudolska-Bytof
tel. +48 507 943 179
e-mail: anna.sudolska@civitas.edu.pl

Starsza specjalistka ds. projektów
Katarzyna Witkowska
tel. +48 789 009 553
e-mail: katarzyna.witkowska@civitas.edu.pl

Specjalistka administracyjna ds. badań naukowych
Klaudia Wójcik
tel. +48 506 956 023
e-mail: klaudia.wojcik@civitas.edu.pl

Koordynatorm ds. rozwoju działalności badawczej
Piotr Rutkowski
tel. 518 964 233
e-mail: piotr.rutkowski@civitas.edu.pl

WYDAWNICTWO COLLEGIUM CIVITAS

Godziny dostępności telefonicznej i mailowej:
poniedziałek-piątek 8:00-15:00

Główny redaktor
dr Marek Gawron
tel. +48 500 807 895
e-mail: marek.gawron@civitas.edu.pl

KANCLERZ

UWAGA: Zachęcamy do kontaktu drogą telefoniczną lub mailową!
Magdalena Wypych
tel. 22 656 71 78
e-mail: magdalena.wypych@civitas.edu.pl

KWESTURA

UWAGA: Zachęcamy do kontaktu drogą telefoniczną lub mailową!
pokój 935
tel. 22 656 71 90

Godziny przyjęć:
poniedziałek – piątek 8:00-16:00

Kwestor
Edyta Knapińska
e-mail: edyta.knapinska@civitas.edu.pl

Samodzielna księgowa
Monika Walczewska
tel. 22 656 71 90
e-mail: monika.walczewska@civitas.edu.pl

DZIAŁ HR

pokój 1022

Godziny przyjęć:
poniedziałek-piątek 7:30 – 15:30

Kierownik Działu HR
Magdalena Kapler
e-mail: magdalena.kapler@civitas.edu.pl

Specjalista ds. komunikacji wewnętrznej
Agnieszka Orzeszak
tel. +48 500 808 002
e-mail: agnieszka.orzeszak@civitas.edu.pl

 

Dział Kadr i Płac

pokój 1023

Kierownik Działu Kadr i Płac
Ewa Rozenek-Oniszczuk
tel. 789 009 571
e-mail: ewa.rozenek-oniszczuk@civitas.edu.pl

 

Księgowa ds. płac
Elżbieta Budkowska
e-mail: elzbieta.budkowska@civitas.edu.pl

Starszy specjalista ds. kadr i płac
Milena Frankowska
e-mail: milena.frankowska@civitas.edu.pl

 

DZIAŁ ADMINISTRACYJNO-GOSPODARCZY

pokój 1240A (przy auli D), XII p.

Godziny przyjęć:
poniedziałek-piątek 8:00 – 16:00

 

Kierownik Działu Administracyjno-gospodarczego
Izabela Błaszczak-Hamouda
tel. +48 502 455 867
e-mail: izabela.blaszczak-hamouda@civitas.edu.pl

Koordynator ds. technicznych
Robert Gąsiorowski
tel. +48 573 296 552
e-mail: robert.gasiorowski@civitas.edu.pl

Pracownik administracyjno-techniczny
Karol Krzykowski
tel. 22 656 71 88
e-mail: karol.krzykowski@civitas.edu.pl

Godziny pracy pracowników administracyjno-technicznych:
poniedziałek-piątek 8:00 – 16:00

Koordynatorka Recepcji
Iwona Mucha
tel. 22 656 71 87
e-mail: iwona.mucha@civitas.edu.pl

Recepcjonistka
Kalina Werakso-Jarząb
tel. 22 656 71 87
e-mail: kalina.werakso-jarzab@civitas.edu.pl
recepcja@civitas.edu.pl

Recepcjonistka
Marika Gręda
tel. 22 656 71 87
marika.greda@civitas.edu.pl
recepcja@civitas.edu.pl

Godziny funkcjonowania Recepcji:
– w trakcie roku akademickiego poniedziałek – piątek godz. 8:00 – 20:00;
– w weekendy zjazdowe zgodnie z planem zajęć.

DZIAŁ IT

UWAGA: Zachęcamy do kontaktu drogą telefoniczną lub mailową!

pokój 909
tel. 22 656 71 83
e-mail: it@civitas.edu.pl

Godziny przyjęć:
poniedziałek-piątek 8:00 – 16:00

Kierownik Działu IT
Bogumił Dryja
e-mail: bogumil.dryja@civitas.edu.pl

Specjalista ds. IT
Marcin Kamiński
tel. +48 789 009 573
e-mail: marcin.kaminski@civitas.edu.pl

Młodszy Specjalista ds. IT
Grzegorz Lendzion
tel. 22 656 71 83
e-mail: grzegorz.lendzion@civitas.edu.pl

BIBLIOTEKA

Aktualne grafiki dyżurów Biblioteki Collegium Civitas dostępne na stronie biblioteki: https://www.civitas.edu.pl/pl/uczelnia/biblioteka-i-czytelnia-warunki-lokalowe

Kontakt telefoniczny: 22 656 71 96 lub +48 789 009 550
od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-16:00.

Kontakt:

Biblioteka Collegium Civitas
pokój 1106
Pałac Kultury i Nauki, XI piętro
Plac Defilad 1, 00-901 Warszawa
tel. 22 656 71 96 lub tel. 789 009 550

 

Kierowniczka Biblioteki
Natalia Płońska
e-mail: natalia.plonska@civitas.edu.pl
tel. +48 789 009 550

Młodsza bibliotekarka
Barbara Szustkiewicz
e-mail: barbara.szustkiewicz@civitas.edu.pl
tel. +48 504 798 719

 

W sprawie zakupów bibliotecznych prosimy kontaktować się z: Natalią Płońską natalia.plonska@civitas.edu.pl

COLLEGIUM DZIECIĘCE

UWAGA: Zachęcamy do kontaktu drogą telefoniczną lub mailową!
pokój przy Auli C, XII p. PKiN

Agnieszka Wnuk-Lipińska
tel. +48 509 044 733
e-mail: collegiumdzieciece@civitas.edu.pl

UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU

UWAGA: Zachęcamy do kontaktu drogą telefoniczną lub mailową!
pokój przy Auli B, XII p. PKiN

Kierownik UTW
Irena Pańków
e-mail: utw@civitas.edu.pl

Specjalista ds. UTW
Lidia Profus
e-mail: lidia.profus@civitas.edu.pl

Dyżur telefoniczny: +48 571 602 757
W miesiącach lipiec, sierpień: poniedziałki i piątki w godz. 10.00 -11.30
Od października: poniedziałki i piątki w godz. 12.00-14.00 (z wyjątkiem dni wykładów stacjonarnych)

Dyżur stacjonarny:
od października: w dni wykładów stacjonarnych, pół godziny przed wykładem, PKiN, pokój przy Auli B, XII p.

 

NEWSLETTER

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).