Marketing 5.0 w erze komunikacji cyfrowej (PL-EN)

1. Rodzaj studiów:
    II stopnia (magisterskie uzupełniające)
  2. Tryb studiów:

stacjonarne

3. Język wykładowy:
    polski i angielski
  4. Czas trwania studiów:
    2 lata (4 semestry)
  5. Kierunek:
    Management

Jesteśmy przygotowani do prowadzenia zajęć na terenie uczelni, w pełni online i w systemie mieszanym.

„Celem marketingu jest poprawa ludzkiego życia i przyczynianie się do powszechnego dobrostanu. […] Marketing 5.0 polega na zastosowaniu technologii imitujących ludzkie zachowanie, aby stworzyć, zakomunikować, dostarczyć i zwiększyć wartość doświadczaną przez klienta na jego ścieżce zakupowej.” – Philip Kotler

Jeśli chcesz poznać nowoczesne ujęcie marketingu i zaznajomić się z technologiami nowej generacji: sztuczną inteligencją, przetwarzaniem języka naturalnego, technologią sensorową, robotyką, rzeczywistością rozszerzoną i wirtualną, internetem rzeczy oraz blockchainem – to ta specjalność jest właśnie dla Ciebie.

Podczas naszych zajęć poznasz wszystkie możliwe ujęcia marketingu: od skupienia się na produkcie (1.0), przez nacisk kładziony na satysfakcję klienta (2.0), marketing humanocentryczny (3.0) i erę cyfrową (4.0), po technologie najnowszej generacji (5.0).

Marketing 5.0 to także nowe taktyki, czyli Marketing Bazujący na Danych, Marketing Predykcyjny, Marketing Kontekstowy, Marketing Rozszerzony oraz Marketing Zwinny. One także będą dla Ciebie zrozumiałe i z powodzeniem zastosujesz je w praktyce.

Pamiętaj, to jeszcze nie wszystko – poznasz również instrumenty marketingowe oparte o media elektroniczne tzn. reklamę displayową, content marketing oraz metody promocji i budowania strategii marketingowej w mediach społecznościowych.

Jeśli posiadasz umysł bardziej analityczny, to możesz sprawdzić się w controllingu marketingowym. Jest to połączenie umiejętności miękkich i twardych – to standard współczesnego marketingu.

Atuty:

• poznasz doświadczonych ekspertki i ekspertów posiadających zarówno praktyczną, jak i akademicką wiedzę;
  • uzyskasz kompetencje umożliwiające różnorodną aktywność zawodową;
  • masz dostęp do kompleksowego wsparcia doradczego i coachingowego Centrum Karier przez cały czas trwania studiów;
  • studiujesz w międzynarodowym środowisku – 5. miejsce wśród najbardziej umiędzynarodowionych niepublicznych uczelni w Polsce;
  • masz dostęp do programów wymiany międzynarodowej – nauka na wybranej uczelni przez semestr lub dwa;
  • certyfikat „Lider jakości kształcenia” wyróżniający najbardziej innowacyjne, nowoczesne i wartościowe programy studiów na polskich uczelniach.

Jesteśmy także online:

• w semestrze zimowym 2020/2021 zrealizowaliśmy łącznie 6367 jednostek zajęć online, w tym 2101 wykładów i 4266 ćwiczeń w ramach prawie 600 przedmiotów na studiach I i II stopnia;
  • większość zajęć realizowana metodami w pełni interaktywnymi;
  • trzy platformy szkoleniowe (Wirtualna Uczelnia, Moodle oraz MS Teams) – nowoczesne techniki kształcenia na odległość;
  • kadra przygotowana do prowadzenia zajęć zarówno w siedzibie uczelni, jak i online.

Gdzie możesz pracować po studiach:

• menedżer/specjalista działu marketingu;
  • menedżer/specjalista agencji marketingowej;
  • menedżer/specjalista agencji eventowej;
  • specjalista ds. marketingu tradycyjnego;
  • specjalista ds. marketingu online;
  • analityk marketingowy.

pok. 1210,
Pałac Kultury i Nauki, 12 p.
pl. Defilad 1, 00-901 Warszawa