Zarządzanie sztuczną inteligencją

Udostępnij strone

 1. Rodzaj studiów:
  II stopnia (magisterskie uzupełniające)
 2. Tryb studiów:

  niestacjonarne

  (zobacz także: stacjonarne)

 3. Język wykładowy:
  polski
 4. Czas trwania studiów:
  2 lata (4 semestry)
 5. Kierunek:
  Zarządzanie

 

Rekrutacja na tę specjalność została zakończona.
Sprawdź inne studia po polsku!


 

Chcesz zarządzać AI w firmie, wdrażać innowacje biznesowe oparte na sztucznej inteligencji, kierować zespołami złożonymi z ludzi i sztucznej inteligencji?
 
Wybierz specjalność „Zarządzanie sztuczną inteligencją” – innowacyjny program studiów, stworzony przez praktyków i wysokiej klasy specjalistów z Polski i ze świata. Nauczysz się być nowoczesnym menadżerem, zdolnym do działania we współczesnym środowisku pracy, w którym pracownicy wspierani są przez sztuczną inteligencję.

 

Twoje 5 kroków do kariery
1
Poznaj sztuczną inteligencję
Dowiesz się, czym jest sztuczna inteligencja, jak powstaje i w jakich kierunkach jest rozwijana. Poznasz aktualne i prognozowane zastosowania sztucznej inteligencji w szeroko rozumianym życiu społecznym i gospodarczym.
2
Naucz się zarządzać zespołami ludzi i AI
Nauczysz się zarządzać zespołami ludzkimi, w szczególności zespołami mieszanymi, składającymi się z ludzi i sztucznej inteligencji. Poznasz potencjalne problemy i sposoby ich rozwiązywania oraz ewentualne korzyści płynące z zastosowania sztucznej inteligencji w gospodarce i sposoby jej implementacji.
3
Ucz się od praktyków
Dynamiczny rozwój sztucznej inteligencji wymaga, aby uczyć się sposobów jej zastosowania od praktyków, którzy na co dzień pracują w środowisku AI i śledzą rozwój tej dziedziny. Z tych względów podczas studiów będziesz nabywał wiedzę pod okiem praktyków.
4
Ucz się w praktyce
Będziesz realizować projekty indywidualne i zespołowe z zakresu zarządzania, korzystając z różnych metod (warsztaty, ćwiczenia, zajęcia w pracowniach komputerowych, zajęcia terenowe). W ten sposób nabędziesz praktyczne umiejętności, co pozwoli Ci na płynne wejście na rynek pracy.
5
Buduj swoje CV
Po zakończeniu studiów będziesz przygotowany do kierowania zespołami złożonymi z ludzi i sztucznej inteligencji oraz będziesz umieć wykorzystywać sztuczną inteligencję w wielu obszarach. To będzie stanowiło o Twojej przewadze konkurencyjnej na rynku pracy.

 

Atuty:

 • dowiesz się, jak jest zbudowana i jak funkcjonuje sztuczna inteligencja, zarówno w wymiarze technicznym jak i biznesowym;
 • zaznajomisz się z aktualnymi i prognozowanymi trendami z zakresu zastosowania sztucznej inteligencji w gospodarce (marketing, bankowość, logistyka, przemysł kreatywny);
 • zrozumiesz, jak sztuczna inteligencja zmienia aktualną rzeczywistość i wpływa na kształt przyszłej gospodarki i rynek pracy;
 • nauczysz się praktycznie korzystać ze sztucznej inteligencji w zarządzaniu zespołami ludzkimi;
 • przygotujesz się do roli menedżera i lidera przyszłości;
 • uczysz się od ekspertów, którzy tworzą branżę sztucznej inteligencji w Polsce;
 • masz dostęp do kompleksowego wsparcia doradczego i coachingowego Akademickiego Biura Karier CC przez cały czas trwania studiów;
 • studiujesz w międzynarodowym środowisku – 5. miejsce wśród najbardziej umiędzynarodowionych niepublicznych uczelni w Polsce;
 • masz dostęp do programów wymiany międzynarodowej – nauka na wybranej uczelni przez semestr lub dwa;
 • certyfikat „Lider jakości kształcenia” wyróżniający najbardziej innowacyjne, nowoczesne i wartościowe programy studiów na polskich uczelniach.

 
Jesteśmy także online:

 • sposób realizacji zajęć dopasowany do sytuacji epidemicznej w kraju – planowo zajęcia odbywają się w siedzibie uczelni, możliwy jest system mieszany lub całkowicie online;
 • kadra przygotowana do prowadzenia zajęć zarówno online, jak i w salach wykładowych;
 • większość zajęć online realizowana metodami w pełni interaktywnymi;
 • dostępne trzy platformy szkoleniowe (Wirtualna Uczelnia, Moodle oraz MS Teams) – nowoczesne techniki kształcenia na odległość.

 
 

Gdzie możesz pracować po studiach:

 • stanowiska managerskie w przemyśle, w logistyce, w marketingu, w instytucjach finansowych, w instytucjach edukacyjnych oraz wszystkich innych typach organizacji, w których zastosowanie sztucznej inteligencji pozwala na zwiększenie efektywności ich działania.

 

 

Kontakt

Dział Rekrutacji Collegium Civitas

22 656 71 89
pok. 1210,
Pałac Kultury i Nauki, 12 p.
pl. Defilad 1, 00-901 Warszawa