Budżet partycypacyjny

Udostępnij strone

Przedstawiamy listę fundacji, które otrzymały najwięcej głosów Studentek i Słuchaczek oraz Studentów i Słuchaczy głosujących w ramach Budżetu Partycypacyjnego 2020/2021.

Tegoroczne fundusze z Budżetu Partycypacyjnego zostaną przeznaczone na rzecz fundacji zajmujących się edukacją dzieci, studentów, seniorów.

Spośród fundacji, których kandydatury poddano głosowaniu, najwyższe poparcie uzyskały:
1. Fundacja Twoja Pasja
2. Fundacja dla Somalii
3. Fundacja Ja Wisła.

Środki z Budżetu Partycypacyjnego 2020/2021 zostaną rozdzielone w następujący sposób (realizacja do 30 września br.):
1. miejsce – otrzyma 5000 zł
2. miejsce – otrzyma 4000 zł
3. miejsce – otrzyma 3000 zł

Serdecznie gratulujemy Zwycięzcom!

Studentkom i Studentom oraz Słuchaczkom i Słuchaczom studiów podyplomowych w Collegium Civitas dziękujemy za zaangażowanie na kolejnych etapach realizacji tegorocznego Budżetu Partycypacyjnego – zarówno za zgłoszenia podmiotów, jak i udział w głosowaniu.

 


 

Znamy listę fundacji zakwalifikowanych do procedury głosowania w ramach Budżetu Partycypacyjnego!

Spośród organizacji zgłoszonych przez Studentki i Studentów Collegium Civitas oraz Słuchaczki i Słuchaczy studiów podyplomowych naszej Uczelni 7 fundacji spełniło warunki umożliwiające poddanie ich kandydatur pod głosowanie.

Budżet Partycypacyjny stanowi część budżetu Collegium Civitas, o której wykorzystaniu decyduje społeczność Collegium Civitas, tj. Studentki i Studenci, Słuchaczki i Słuchacze studiów podyplomowych! Wysokość środków w tej edycji budżetu to 12 000 zł brutto!

W związku z sytuacją epidemiczną, która wpłynęła na realizację drugiej edycji BP środki finansowe zostaną przeznaczone na wsparcie fundacji, zajmujących się edukacją: dzieci, studentów, seniorów.

W tegorocznej edycji budżetu uprawnione osoby będą mogły wybrać jedną organizację spośród następujących:

  1. Fundacja dla Somalii: http://fds.org.pl/
  2. Fundacja Impuls: https://fundacjaimpuls.pl
  3. Fundacja Ja Wisła: http://jawisla.pl/
  4. Fundacja Muzyka jest dla wszystkich: https://www.muzykajest.pl/
  5. Fundacja Niezła sztuka: https://niezlasztuka.net/fundacja/
  6. Fundacja TDJ Foundation: tdj.pl/fundacja/
  7. Fundacja Twoja Pasja: https://fundacjatwojapasja.pl

Aby oddać głos należy wypełnić ankietę dostępną na Wirtualnej Uczelni, osoby uprawnione oddają głos na jedną fundację!

Gorąco zachęcamy do głosowania!

 


Rusza druga edycja Budżetu Partycypacyjnego Collegium Civitas – na rok akademicki 2020/2021!

Budżet Partycypacyjny stanowi część budżetu Collegium Civitas, o której wykorzystaniu decydujecie Wy – studenci i słuchacze studiów podyplomowych! Wysokość środków w tej edycji budżetu to 12 000 zł brutto!.

W związku z sytuacją epidemiczną, która wpłynęła na realizację drugiej edycji BP środki finansowe zdecydowano, że zostaną przeznaczone na wsparcie fundacji, zajmujących się edukacją:

  • Dzieci,
  • Studentów,
  • Seniorów.

Znasz instytucję, której przyda się takie wsparcie? Masz pomysł na jakie działania, czy też wydarzenia organizowane przez konkretne podmioty warto przeznaczyć tę kwotę? Koniecznie zgłoś swoją propozycję! Pamiętaj jednak, że profil działalności zgłoszonej fundacji musi być zgodny z obszarem tematycznym podanym w budżecie 2020/2021!

Zgłoszeń można było dokonywać poprzez wysłanie e-maila na adres: promocja@civitas.edu.pl, w terminie 8-30.06.2021 r., w tytule maila wpisując: Budżet partycypacyjny 2020/2021.

Zgłoszone fundacje, które przejdą pozytywnie weryfikację, zostaną przekazane do głosowania za pośrednictwem Wirtualnej Uczelni.

 


 

 

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, na które nie znajdujesz odpowiedzi – daj nam znać! Wyślij wiadomość na adres: promocja@civitas.edu.pl

 

Szczegółowe informacje: Regulamin Budżetu Partycypacyjnego Collegium Civitas i harmonogram działań znajdziesz w zakładkach: