Być jak George Lucas – projektowanie marki globalnej z uwzględnieniem różnic kulturowych

Celem szkolenia jest nabycie praktycznych umiejętności projektowania marki globalnej i atrakcyjnego komunikowania tej marki.  Uczestnicy poznają narzędzia bazujące na koncepcji monomitu i koncepcji 12 archetypów służące projektowaniu komunikacji globalnej, czyli ponad kulturowej.

Więcej o metodzie: https://malirebelianci.pl/
PROGRAM SZKOLENIA
Warsztaty o kompleksowym charakterze obejmujące zakresem:

• skuteczną komunikację
  • ćwiczenia na rozwijanie własnej kreatywności
  • case study wybranych marek globalnych
  • projektowania komunikacji marki metodą monomitu
  • projektowania komunikacji marki metodą 12 archetypów

KORZYŚCI
Po ukończeniu szkolenia jego uczestnik będzie:

• miał jasne wyobrażenie marki globalnej
  • wiedział jak „globalnie” opowiadać o marce
  • świadomy wartości koncepcji monomitu i 12 archetypów w procesie projektowania marki globalnej
  • wiedział jak efektywnie wykorzystać poznane narzędzia w procesie projektowania marki globalnej

PROWADZĄCY
Jarosław Marek Spychała – filozof, kulturoznawca, wykładowca akademicki. Specjalizuje się w filozofii, marketingu, antropologii filozoficznej, kulturoznawstwie, kulturze popularnej, filmie, komiksie, edukacji. Wykładał na Uniwersytecie w Konstancji (2016), był dyrektorem School of Form / Uniwersytet SWPS Poznań (2013-2015) oraz dyrektorem Centrum Kultury w Żyrardowie (2015-2016).
W Collegium Civitas prowadzi seminarium Justin Bieber, Mojżesz i Coca-Cola? Archetypiczna siła marketingu.
TERMINY SZKOLENIA
Najbliższe terminy:

1 termin – 11-12.03.2023 r., godz. 10:00-15:00, stacjonarnie w Collegium Civitas.

2 termin – 15-16.04.2023 r., godz. 10:00-15:00, stacjonarnie w Collegium Civitas
ZAPISY NA SZKOLENIE

Zgłoszenia przyjmujemy:

1 termin: do 07.03.2023 r.

2 termin: do 13.04.2023 r.

ZGŁOŚ SIĘ – wypełnij formularz aplikacyjny
    Po zakwalifikowaniu Cię do projektu pracownik Działu Koordynacji Projektów skontaktuje się z Tobą, w celu sporządzenia wstępnego bilansu kompetencji oraz zaplanowania Indywidualnej Ścieżki Wsparcia (IŚW).
    WYPEŁNIJ bilans kompetencji
    Skorzystaj z linka przesłanego mailem przez pracownika Działu Koordynacji Projektów. Link do bilansu i wzory dokumentów są wysyłane do zakwalifikowanych osób na studenckie skrzynki mailowe w domenie civitas.edu.pl.
    DOSTARCZ KOMPLET DOKUMENTÓW do Biura Koordynacji Projektów
    Dla przypomnienia – lista dokumentów: Deklaracja uczestnictwa w projekcie; Formularz uczestnictwa w projekcie; Oświadczenie uczestnictwa w projekcie.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
projekty@civitas.edu.pl
tel. 22 656 71 36 lub 22 656 71 34