Design marki osobistej z uwzględnieniem różnic kulturowych

Celem szkolenia jest nabycie praktycznych umiejętności w zakresie projektowania marki osobistej i atrakcyjnego komunikowania tej marki.  Uczestnicy poznają wybrane narzędzia służące projektowaniu komunikacji marki i nauczą sprawnie się nimi posługiwać.

Więcej o metodzie: https://malirebelianci.pl/
PROGRAM SZKOLENIA
Warsztaty o kompleksowym charakterze obejmujące zakresem:

• skuteczną komunikację
  • ćwiczenia na rozwijanie własnej kreatywności
  • case study wybranych marek osobistych
  • koncepcję „zachowania przedsiębiorcy” jako narzędzia komunikacji i sprzedaży
  • marketing „Ju-Jitsu” (elastyczny model komunikacji marki)
  • narzędzia projektowania komunikacji marki (storytelling, archetypy)

KORZYŚCI
Po ukończeniu szkolenie jego uczestnik będzie:

• miał jasne wyobrażenie marki osobistej
  • znał specyfikę modelu biznesowego opartego o markę osobistą
  • świadomy wagi jego osobistego zachowania dla sukcesu jego marki
  • wiedział jak wykorzystać swoje mocne strony w procesie projektowania swojej marki osobistej
  • wiedział jak ciekawie opowiadać o swojej marce

PROWADZĄCY
Jarosław Marek Spychała – filozof, kulturoznawca, wykładowca akademicki. Specjalizuje się w filozofii, marketingu, antropologii filozoficznej, kulturoznawstwie, kulturze popularnej, filmie, komiksie, edukacji. Wykładał na Uniwersytecie w Konstancji (2016), był dyrektorem School of Form / Uniwersytet SWPS Poznań (2013-2015) oraz dyrektorem Centrum Kultury w Żyrardowie (2015-2016). W Collegium Civitas prowadzi seminarium Justin Bieber, Mojżesz i Coca-Cola? Archetypiczna siła marketingu.
TERMINY SZKOLENIA
Najbliższe terminy:

1 termin – 10.03.2023 r., godz. 10:00-15:00, stacjonarnie w Collegium Civitas.

2 termin – 14.04.2023 r., godz. 10:00-15:00, stacjonarnie w Collegium Civitas.
ZAPISY NA SZKOLENIE

Zgłoszenia przyjmujemy:

1 termin: do 06.03.2023 r.

2 termin: do 13.04.2023 r.

ZGŁOŚ SIĘ – wypełnij formularz aplikacyjny
    Po zakwalifikowaniu Cię do projektu, pracownik Działu Koordynacji Projektów skontaktuje się z Tobą, w celu sporządzenia wstępnego bilansu kompetencji oraz zaplanowania Indywidualnej Ścieżki Wsparcia (IŚW).
    WYPEŁNIJ bilans kompetencji
    Skorzystaj z linka przesłanego mailem przez pracownika Działu Koordynacji Projektów. Link do bilansu i wzory dokumentów są wysyłane do zakwalifikowanych osób na studenckie skrzynki mailowe w domenie civitas.edu.pl.
    DOSTARCZ KOMPLET DOKUMENTÓW do Biura Koordynacji Projektów
    Dla przypomnienia – lista dokumentów: Deklaracja uczestnictwa w projekcie; Formularz uczestnictwa w projekcie; Oświadczenie uczestnictwa w projekcie.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
projekty@civitas.edu.pl
tel. 22 656 71 36 lub 22 656 71 34