Akademickie Biuro Karier CC uruchamia portal abk.civitas.edu.pl

Udostępnij strone

04.04.2023

Kilka dni temu, 1 kwietnia 2023, Akademickie Biuro Karier Collegium Civitas uruchomiło portal abk.civitas.edu.pl – platformę łączącą studentów i absolwentów z pracodawcami.

Na portalu będą publikowane oferty pracy, staży oraz praktyk, informacje dotyczące rynku pracy oraz planowania i rozwoju kariery zawodowej. Użytkownicy znajdą tu również zaproszenia na wydarzenia i webinary organizowane przez ABK i pracodawców, informacje o szkoleniach finansowanych z uczelnianych projektów, naborach na stypendia oraz ogłoszenia o konkursach dla studentów.

Pracowaliśmy nad tym, aby dołączenie do portalu było łatwe i intuicyjne dla każdego z użytkowników, dlatego portal składa się z 3 stref:

  • dla Studentek i Studentów,
  • dla Absolwentek i Absolwentów,
  • dla Pracodawców.

Osoby studiujące logują się do portalu, korzystając z konta studenckiego na Wirtualnej Uczelni CC, natomiast Pracodawcy oraz Absolwenci będą mogli korzystać z portalu po rejestracji konta.

Główną funkcjonalnością konta pracodawcy jest możliwość samodzielnego dodawania ofert praktyk, staży oraz pracy dla studentów i absolwentów Collegium Civitas.

Portal ABK CC jest również połączony z mediami społecznościowymi ABK:

oraz Collegium Civitas:

Mamy nadzieję, że portal będzie odpowiedzią na potrzeby jego użytkowników, usprawni przekazywanie informacji z obszaru kariery zawodowej oraz będzie miejscem spotkań Studentów i Absolwentów z Pracodawcami.

Zapraszamy do dołączenia i korzystania z portalu!