Collegium Civitas dla maturzystów – Powtórka online do matury z matematyki

Udostępnij strone

08.04.2020

Wychodząc naprzeciw potrzebom maturzystów w tym trudnym dla nich okresie, Collegium Civitas przygotowało otwarty webinar Powtórka do matury z matematyki! Razem z nami do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym przygotowywało się w ostatnich dniach ponad 2,5 tys. osób i zainteresowanych ciągle przybywa.

Powtórka do matury z matematyki odbyła się 4 kwietnia na naszym kanale You Tube. Użytkownicy biorący w niej aktywny udział „na żywo” wygenerowali ponad 1200 wiadomości na czacie, komentując i zadając pytania, a liczba wyświetleń webinaru w dniu transmisji sięgnęła niemal 3,1 tys. i w kolejnych dniach stale rośnie.

Czterogodzinny webinar poprowadził Marek Wójcik, prezes Fundacji Pasja Nauki i CEO Wirtualnego Nauczyciela, który już od 5 lat realizuje lekcje z uczniami w Internecie. Popularyzator metody Sokratesa, filozofii Kaizen w edukacji, trener nauczycieli. Specjalizuje się w przygotowaniu do matury rozszerzonej z matematyki i fizyki oraz do konkursów przedmiotowych z tych przedmiotów.

Webinar zebrał 100% pozytywnych ocen, a wielu internautów zostało subskrybentami naszego kanału, co potwierdza, że tego typu działania są przydatne i potrzebne, zwłaszcza w obliczu wciąż niepewnej sytuacji tegorocznych maturzystów. Stanowisko Collegium Civitas ws. tegorocznych egzaminów maturalnych dostępne jest tutaj:

Oświadczenie Rektora Collegium Civitas ws. przeprowadzenia egzaminu maturalnego w związku z kryzysem wywołanym epidemią COVID-19
 

Zapraszamy do zapoznania się z zapisem webinaru, dostępnym na naszym kanale You Tube oraz do podzielenia się nim z licealistami z Państwa otoczenia. Dostęp do filmu jest bezpłatny i w pełni otwarty:

 

W najbliższym czasie planujemy kolejne działania wspierające maturzystów. Zapraszamy do śledzenia naszych kanałów social media i aktualności na stronie internetowej.