Collegium Civitas oraz Studium Obywatelskie im. Pawła Adamowicza wspierają WOŚP!

Udostępnij strone

10.01.2022

Na aukcji, przeznaczonej dla osób prywatnych oraz firm, samorządów czy organizacji pozarządowych, wylicytować można indeks na jedyne w Polsce studia podyplomowe MBA Zarządzanie polityką energetyczną i klimatyczną, realizowane przez Collegium Civitas i Studium Obywatelskie im. Pawła Adamowicza.

Zdobywca indeksu będzie mógł wybrać edycję studiów, do której dołączy. Zajęcia w ramach studiów będą odbywać się Warszawie, Gdańsku i Suchej Beskidzkiej. Koszty dojazdów, noclegów i inne związane z realizacją studiów pokrywa zwycięzca aukcji. Słuchacz musi być absolwentem minimum studiów pierwszego stopnia.

Szczegóły aukcji na allegro.pl(c).

Program studiów podyplomowych MBA Zarządzanie polityką energetyczną i klimatyczną jest odpowiedzią na rosnące znaczenie zagadnień klimatycznych i energetycznych w odniesieniu do projektowania polityk poszczególnych państw wspólnoty oraz jednostek samorządu terytorialnego

Absolwenci zdobędą wiedzę w zakresie zarządzania obszarem ujętym w polityce klimatycznej i energetycznej Unii Europejskiej, przekazaną przez praktyków i teoretyków tematu, m.in. prof. Jerzego Buzka, dr Katarzynę Iwińską, Wojciecha Jakóbika, prof. Pawła Kowala, ambasadora Marka Prawdę, prof. Pawła Rowińskiego, prezydenta Rafała Trzaskowskiego oraz Justynę Zacharuk.