Collegium Civitas partnerem Ogólnopolskiego Kongresu „MALI REBELIANCI 2”

Udostępnij strone

02.08.2022

„Mali Rebelianci” to autorski program edukacyjno-badawczy z zakresu nauk humanistycznych i społecznych, opracowany przez Jarosława Marka Spychałę, na który składają się mi.in. metoda ΛΕΓΩ-ΛΟΓΟΣ (pol. LEGO–LOGOS) oraz programy edukacyjno-badawcze: «Justin Bieber, Mojżesz i Coca-Cola? Archetypiczna siła marketingu.», «JASKINIA – DROGA REBELIANTÓW. Obraz jaskini jako paradygmat nauki, sztuki i literatury.» oraz «KRÓL LEW – archetypy, mity i symbole w edukacji».

Program adresowany jest do osób na każdym etapie edukacji (przedszkolaków, uczniów, studentów, dorosłych). W zależności od wieku uczestników zmieniają się narzędzia i techniki stosowane podczas zajęć oraz cele stawiane tym zajęciom.

Już od kilku lat metoda „Mali Rebelianci” jest stosowana z powodzeniem na zajęciach z szeroko rozumianej komunikacji w Collegium Civitas w Warszawie. Studenci w ramach zajęć „Jaskinia: droga rebeliantów. Obraz jaskini jako paradygmat nauki, sztuki i literatury.” czy „Justin Bieber, Mojżesz i Coca-Cola? Archetypiczna siła marketingu” analizują symbolikę archetypów ukrytych w przekazach filmowych, literackich, malarskich czy reklamowych, a nawet w komunikacji politycznej.

OGÓLNOPOLSKI KONGRES „MALI REBELIANCI 2”, odbędzie się w formule online, 23 sierpnia 2022, w godz. 15:00 – 19:00.

Podczas kongresu uczestnicy wezmą udział w jubileuszowym, tysięcznym kursie metody „Mali Rebelianci”, przygotowanym specjalnie z okazji jubileuszu. Wydarzenie będzie także okazją do poznania ekspertów, którzy od lat stosują metodę „Mali Rebelianci” w swoich szkołach w Polsce, Irlandii, Anglii, Niemczech czy Francji.

Zapisy odbywają się przez stronę inspirowniaedukacyjna.pl:
https://www.inspirowniaedukacyjna.pl/produkt/mali-rebelianci
Serdecznie zapraszamy do udziału!

Więcej informacji znajdzie na stronie kongresu:
https://malirebelianci.pl/