Collegium Civitas zakwalifikowane do II edycji projektu „Narodowa Reprezentacja Akademicka”

Udostępnij strone

30.12.2020

Miło nam poinformować, że Collegium Civitas zostało zakwalifikowane do II edycji projektu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego „Narodowa Reprezentacja Akademicka” na rok 2021 jako jedna z 7 uczelni niepublicznych.

Celem projektu jest umożliwienie studentkom i studentom będącym aktywnymi zawodowymi sportowcami równoległego realizowania kariery sportowej i nauki akademickiej. Proces kształcenia studentów sportowców wspomagany będzie przez dofinansowanie organizacji dodatkowych zajęć dydaktycznych realizowanych w formie indywidualnego trybu nauki w ciągu całego roku kalendarzowego. W programie biorą udział wybrane uczelnie publiczne i niepubliczne z całej Polski.

Beneficjentkami projektu w Collegium Civitas będą dwie utalentowane studentki, które uprawiają szermierkę w kategoriach: floret kobiet oraz szabla. Wierzymy, że dzięki wsparciu i elastycznej formule studiów osiąganie sukcesów zarówno na polu sportowym, jak i edukacyjnym będzie łatwiejsze do pogodzenia i stworzy nowe szanse na kolejne zwycięstwa. Gratulujemy i życzymy powodzenia!