First Minute w Collegium Civitas – nie przegap okazji!

Udostępnij strone

05.07.2021

Właśnie ruszyła promocja First Minute w Collegium Civitas – nie przegap okazji do zdobycia 15% zniżki w czesnym!

Aplikuj do 25 lipca i zgarnij zniżkę!

Promocja skierowana jest do Kandydatów rozpoczynających naukę w Collegium Civitas na studiach I lub II stopnia prowadzonych w języku polskim lub polsko-angielskich, w trybie zarówno stacjonarnym, jak i niestacjonarnym, w roku akademickim 2021/2022.

Warunkiem skorzystania z promocji jest złożenie prawidłowego kompletu dokumentów w Dziale Rekrutacji Collegium Civitas w okresie od 5 do 25 lipca br., włącznie z dowodem wniesienia opłaty pierwszej raty czesnego pomniejszonej o wysokość zniżki.

Promocja nie obejmuje osób podejmujących studia na specjalnościach realizowanych we współpracy z partnerami akademickimi (podwójny dyplom) oraz na specjalnościach dofinansowanych.

Poznaj magię studiowania w Collegium Civitas!

Collegium Civitas to wyjątkowa uczelnia o ugruntowanej pozycji na rynku edukacyjnym. Od niemal 25 lat kształcimy specjalistów z zakresu nauk humanistyczno-społecznych, zarządzania i marketingu, bezpieczeństwa, dyplomacji oraz mediów. Nasze studia mają swój unikatowy, interdyscyplinarny profil. Stale obserwujemy zmieniający się rynek, co pozwala nam na coroczne aktualizowanie oferty i podejmowanie tematów, które dopiero pojawiają się w Polsce. Kształcimy liderów przyszłości.

Tym, co wyróżnia Collegium Civitas na tle innych uczelni jest praktyczne podejście do kształcenia oraz unikatowe w skali kraju specjalności stworzone we współpracy z pracodawcami, a także wysoki poziom umiędzynarodowienia i kadra dydaktyczna złożona ze światowej klasy ekspertów.

Nie zwlekaj z decyzją i skorzystaj z promocji!

Regulamin promocji: Zniżka First Minute 2021

Poznaj naszą ofertę: www.civitas.edu.pl/wybierz-studia