Konkurs POLONEZ BIS – zaproszenie dla naukowców z zagranicy do prowadzenia badań w Collegium Civitas

Udostępnij strone

17.12.2020

Serdecznie zachęcamy naukowców z zagranicy do wzięcia udziału w konkursie POLONEZ BIS, finansowanym przez Narodowe Centrum Nauki oraz Komisję Europejską. Laureaci otrzymają możliwość przeprowadzenia się do Polski na 24 miesiące i prowadzenia w Collegium Civitas badań podstawowych z obszaru nauk społecznych.

Beneficjenci konkursu otrzymają umowę o pracę, miesięczne wynagrodzenie w wysokości 4 465 € oraz do 100 000 € na realizację własnych projektów badawczych.

Zapraszamy badaczy z całego świata, którzy posiadają stopień doktora (PhD) lub co najmniej 4-letnie udokumentowane doświadczenie w prowadzeniu projektów badawczych i którzy nie mieszkali w Polsce przez więcej niż 12 miesięcy w ciągu 3 lat od daty otwarcia konkursu. Preferujemy kandydatów prowadzących działalność naukową w naukach socjologicznych oraz/lub naukach o polityce, zdecydowanych na przyjazd do Polski na 2 lata.

Nabory konkursowe ruszają już we wrześniu 2021 r.

POLONEZ BIS 1: wrzesień 2021 – grudzień 2021

POLONEZ BIS 2: marzec 2022 – czerwiec 2022

POLONEZ BIS 3: wrzesień 2022 – grudzień 2022

 

Chętnych do wzięcia udziału w konkursie i kontynuowania działalności badawczej w Collegium Civitas zapraszamy do kontaktu pod adresem mailowym: anna.sudolska@civitas.edu.pl.

 

Więcej informacji: https://ncn.gov.pl/polonez-bis?language=pl