„Laur Europejski” dla International Security Studies w Collegium Civitas!

Udostępnij strone

09.08.2021

Program studiów magisterskich International Security Studies (ISS) w Collegium Civitas został nagrodzony „Laurem Europejskim” za innowacyjne i unikatowe rozwiązania w zakresie umiędzynarodowienia studiów!

Laur Europejski to nagroda specjalna, przyznawana w ramach Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Akredytacji Kierunków Studiów „Studia z przyszłością”. Nagroda ta stanowi uznanie za wysoki poziom współpracy międzynarodowej oraz innowacyjne rozwiązania w zakresie umiędzynarodowienia studiów. Nasze studia International Security Studies (ISS) również zostały wyróżnione znakiem „Studia z przyszłością”, który potwierdza nie tylko najwyższą jakość kształcenia, ale również to, że program odpowiada aktualnym potrzebom rynku pracy.

Program ISS ma na celu kształcenie przyszłych liderów w dziedzinie bezpieczeństwa, którzy będą przygotowani do skutecznego stawiania czoła ciągle zmieniającym się wyzwaniom bezpieczeństwa we współczesnym świecie. Program jest prowadzony pod auspicjami Centrum Badań nad Terroryzmem Collegium Civitas, zapewniając tym samym możliwość przeprowadzania badań i przygotowywania publikacji przez studentów.

Rekrutacja trwa! Dowiedz się więcej: www.civitas.edu.pl/en/academic-offer/international-security-studies-ma-full-time-english