Nabór do programów rozwojowych w ramach Stypendiów Santander #LifelongLearning

Udostępnij strone

20.05.2021

W edycji 2021 wsparcie Grupy Santander skierowane jest do wszystkich osób, które ukończyły 18 lat i są zainteresowane rozwojem osobistym – trwają nabory na kolejne Stypendia Santander, które są okazją do zdobycia cenionych na rynku kompetencji oraz certyfikatów pomagających wyróżnić się na rynku pracy.

 

Trwają nabory do programów:


 

Stypendium Santander Tech | Kompetencje cyfrowe edycja 3. UEW 2021

Aplikuj do 23 maja 2021 r., godz. 23.00
 

80 miejsc dla studentów i absolwentów polskich uczelni wyższych, którzy chcą rozwinąć kompetencje cyfrowe w zakresie obsługi programu Excel, języka SQL oraz Business Intelligence w formie warsztatów online. Uczestnicy będą mogli dodatkowo wzmacniać umiejętności efektywnej komunikacji w zespołach. Projekt jest organizowany przez Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu.

Link do naboru: https://www.becas-santander.com/pl/program/tech-3-uew-2021

 


 

Stypendium Santander Tech | Reskilling in Data Analytics –Ubiqum Code Academy

Aplikuj do 26 maja 2021 r., godz. 23:00

50 miejsc dla  osób powyżej 18 roku życia, które chcą pracować na stanowiskach związanych z analizą danych. Aby wziąć udział w programie nie jest wymagane posiadanie wiedzy ani doświadczenia z tej tematyki. Program odbędzie się w j. angielskim i hiszpańskim w formie zajęć na platformie online.

Link do naboru: https://www.becas-santander.com/pl/program/tech-data-analytics-ubiqum

 


 

Stypendium Językowe Santander | Angielski i IELTS z British Council

Aplikuj do 6 czerwca 2021 r., godz. 23.00 

500 miejsc na kurs e-learningowy z języka angielskiego LearnEnglishSelect, który koncentruje się na rozwoju praktycznych umiejętności językowych. Grono najlepszych 250 osób otrzyma dodatkowo zajęcia English Online z lektorami, a w kolejnym etapie 125 najlepszych osób uzyska dostęp do materiałów  dydaktycznych Road to IELTS oraz możliwość bezpłatnego zdania testu IELTS. Projekt kierowany jest do studentów, doktorantów, absolwentów polskich uczelni wyższych oraz wszystkich, którzy ukończyli 18 lat i chcą rozwijać znajomość języka angielskiego.

Link do naboru: https://www.becas-santander.com/pl/program/bc-ielts

 


 

Santander Scholarship Skills | Digital Training for Business Management -IE University

Aplikuj  do 13 lipca 2021 r., godz. 23:00

2000 miejsc na kursy online dla wszystkich osób powyżej 18 roku życia. Uczestnicy będą mogli wybrać jeden z 4 kursów: przywództwa w czasach niepewności (w j. angielskim), zarządzanie zespołem oraz sprzedażą, a także koncentracji na kliencie (w j. hiszpańskim).
Link do naboru: https://www.becas-santander.com/pl/program/becas-santander-skills-digital-training-for-business-management-ie-university

 


 

Więcej informacji o inicjatywach Grupy Santander znaleźć można na santander-grants.com oraz profilu www.facebook.com/SantanderUniversidadesPolska, na których publikowane są informacje o Stypendiach Santander.

 

Grupa Santander wspiera szkolnictwo wyższe

Grupa Santander przeznaczyła ponad 2 mld euro na inicjatywy akademickie za pośrednictwem programu Santander Universidades i przyznała ponad 630 000 stypendiów i grantów. Działania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu, obejmujące m.in. wsparcie edukacji i zrównoważonej gospodarki czy przeciwdziałanie nierówności płci, są trwale wpisane w strategię banku i stanowią ważną, integralną część realizacji agendy Responsible Banking w Santander Bank Polska.

 

Kontakt: santander.universidades@santander.pl