Ostatni tydzień zimowej rekrutacji w Collegium Civitas

Udostępnij strone

21.02.2023

To już ostatni moment, aby zapisać się na studia licencjackie lub magisterskie w Collegium Civitas. Dlaczego warto zrobić to już teraz?

 

Po pierwsze – nie tracisz całego roku!

Jeśli z jakiejś przyczyny nie rozpoczęłaś / nie rozpocząłeś studiów w październiku albo chcesz zmienić uczelnię i kierunek studiów – nie musisz czekać do kolejnego roku akademickiego. Program studiów jest taki sam, jak w przypadku zajęć startujących w październiku, inna może być jedynie kolejność przedmiotów, których będziesz się uczyć.

 

Po drugie – możesz skorzystać z pakietu zniżek, przygotowanego przez Collegium Civitas.

Zniżki są adresowane nie tylko do Ciebie, może z nich skorzystać również Twoja rodzina i znajomi:

  • 20% zniżki w opłatach za pierwszy semestr studiów I lub II stopnia dla Kandydatów decydujących się na zmianę uczelni i aplikujących do Collegium Civitas;
  • 20% na pierwszy semestr studiów I lub II stopnia w Collegium Civitas, pod warunkiem przedstawienia statusu studenta z innej uczelni;
  • oraz od 10 do 20% zniżki w opłatach za semestr nauki w Collegium Civitas dla osób, które polecą studia w Collegium Civitas innym osobom;
  • 20% zniżki dla absolwentów studiów I stopnia, aplikujących na studia II stopnia lub podyplomowe;
  • 10% zniżki na cały okres studiów dla członków rodziny.

Warto pamiętać, że zniżki nie sumują się i nie obejmują osób studiujących lub podejmujących studia na specjalnościach realizowanych we współpracy z partnerami akademickimi (podwójny dyplom) oraz specjalnościach dofinansowanych.

 

Po trzecie – studia w Collegium Civitas to nie tylko nauka!

Dbamy, aby studia w Collegium Civitas były okazją na zdobycie wyjątkowego doświadczenia, podniesienia swoich kompetencji, a także nawiązania interesujących znajomości. Studentki i Studenci studiów I stopnia (zarówno na studiach stacjonarnych, jak i niestacjonarnych) mają praktyki studenckie. Od października 2022 roku to nawet 720 godzin na kierunkach Zarządzanie oraz Dziennikarstwo i nowe media.

Po ukończeniu pierwszego roku będziesz mogła / mógł skorzystać z oferty Akademii Sukcesu Collegium Civitas. To inspirujące, bezpłatne szkolenia, które pozwalają zdobyć dodatkowe kompetencje i umiejętności praktyczne. Szkolenia, przeprowadzają praktycy biznesu i doświadczeni trenerzy, którzy swoją wiedzę zdobywali poprzez doświadczenie oraz pracę zawodową związaną bezpośrednio z daną dziedziną.

W trakcie roku akademickiego możesz również – pod okiem ekspertów – przygotowywać projekty czy prace badawcze oraz realizować własne kreatywne pomysły, np. w organizacjach studenckich i działach administracyjnych Uczelni, które również czekają na chętnych do pracy stażystów. Zdobyte w tym czasie umiejętności na pewno docenią Twoi przyszli pracodawcy.

 

Potrzebujesz więcej argumentów?

W Collegium Civitas prowadzimy studia pierwszego i drugiego stopnia – polskojęzyczne, a także studia prowadzone w języku angielskim oraz dwujęzyczne (polsko-angielskie). Oferujemy cztery kierunki studiów (Stosunki międzynarodowe Zarządzanie, Socjologia i Dziennikarstwo i nowe media) oraz specjalności, które dają realną szansę zatrudnienia. Na studiach, gdzie językiem wykładowym jest język polski, w rekrutacji zimowej masz do wyboru aż 18 specjalności na studiach pierwszego stopnia i 10 specjalności na studiach drugiego stopnia.

Rekrutacja prowadzona jest online na stronie https://rekrutacja.civitas.edu.pl/, na Uczelni musisz pojawić się w celu podpisania umowy – ale o tym zostaniesz poinformowana / poinformowany przez osobę prowadzącą Twój proces rekrutacyjny.

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania! Skontaktuj się z Działem Rekrutacji Collegium Civitas, tel. 22 656 71 89, email: rekrutacja@civitas.edu.pl.

 

.