Poznaj Civitas! Wystartowała rekrutacja na rok akademicki 2024/2025!

Udostępnij strone

20.03.2024

Poznaj Civitas!

Szukasz studiów dla siebie? Twoja akademicka podróż może zacząć się właśnie w Collegium Civitas – uczelni zlokalizowanej w samym sercu Warszawy, na 12. piętrze Pałacu Kultury i Nauki, uczelni, która nie tylko sama się rozwija, ale jednocześnie dąży do poszerzania horyzontów swoich studentek i studentów.

Proponujemy Ci coś więcej niż tylko edukację – oferujemy przepustkę do świata globalnych zawodowych możliwości i osobistego rozwoju. Niezależnie od tego, czy marzysz o karierze w międzynarodowych korporacjach, chcesz wpłynąć na zmiany w lokalnej społeczności, weryfikować i publikować informacje medialne, czy też zarządzać projektami i procesami – nasza uczelnia jest miejscem, gdzie warto rozpocząć lub kontynuować naukę.

W ofercie studiów w języku polskim, w roku akademickim 2024/2025, znalazło się aż 30 specjalności na studiach pierwszego stopnia i 20 specjalności na studiach drugiego stopnia. Nie zapomnieliśmy także o osobach, które chcą rozwijać swoje dotychczasowe umiejętności i szukają studiów podyplomowych lub MBA.

 

Promocja Early Birds!

Jak co roku, wraz ze startem rekrutacji wystartowała także promocja Early Birds! Zapisując się na studia pierwszego lub drugiego stopnia do końca maja, można skorzystać z 20% zniżki na pierwszy semestr! Szczegółowe informacje dotyczące promocji znajdziesz na naszej stronie internetowej.

 

Nowości w ofercie edukacyjnej!

W nadchodzącym roku akademickim wprowadzamy nowy kierunek – Prawo, jednolite, pięcioletnie studia magisterskie, a także nowe, ciekawe specjalności na studiach pierwszego stopnia: Logistyka oraz Geopolityka i Strategia.

Rozbudowana została także oferta na kierunku Socjologia. Na studiach pierwszego stopnia pojawiła się specjalność: Socjologia: analiza współczesnych społeczeństw, a na studiach drugiego stopnia: Socjologia: wyzwania współczesności.
Wprowadzane zmiany stanowią odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na takich specjalistów na rynku pracy oraz zainteresowania naszych przyszłych studentów i studentek.

 

Studia w języku polskim, angielskim i dwujęzyczne

Oferujemy programy nauczania w języku polskim, angielskim oraz studia dwujęzyczne (polsko-angielskie), dające szansę na doskonalenie umiejętności porozumiewania się w języku angielskim oraz naukę w gronie koleżanek i kolegów z ponad 70 krajów z całego świata.

 

Dlaczego warto wybrać Collegium Civitas?

  • Bogata oferta edukacyjna: Łącznie ponad 100 specjalności na studiach pierwszego i drugiego stopnia na studiach polskojęzycznych, prowadzonych w języku angielskim oraz na studiach dwujęzycznych, prowadzonych po polsku i po angielsku jednocześnie. Każdy znajdzie coś dla siebie. Od dziennikarstwa, przez socjologię, stosunki międzynarodowe, aż po zarządzanie i PRAWO.
  • Praktyczne podejście: Nasze programy kształcenia są skonstruowane w taki sposób, aby łączyć teorię z praktyką, co jest kluczowe dla rozwoju przyszłych liderów i specjalistów.
  • Międzynarodowe doświadczenie: Dzięki programom wymiany i stażom za granicą, nasze studentki i studenci mają niepowtarzalną okazję do zdobycia międzynarodowego doświadczenia, a na co dzień obcowania z osobami z różnych stron świata.
  • Wsparcie i rozwój: Collegium Civitas to nie tylko miejsce zdobywania wiedzy, ale również przestrzeń do rozwoju pasji, umiejętności miękkich i budowania trwałych relacji. Na uczelni prężnie działają Samorząd Studencki, liczne koła naukowe i organizacje studenckie, Akademicki Związek Sportowy oraz studenckie Radio Pałacc.

 

Dołącz do nas i poznaj Civitas!

Nie przegap szansy na studiowanie w uczelni o ugruntowanej pozycji na rynku, która już od ponad 25 lat kształci liderów świata mediów, polityki i biznesu. Przekonaj się, jak Collegium Civitas może pomóc Ci realizować Twoje akademickie i zawodowe cele. Więcej informacji, w tym szczegóły dotyczące procesu rekrutacji, znajdziesz na naszej stronie internetowej: https://civitas.edu.pl/pl/rekrutacja/wybierz-studia.

O Uczelni

Collegium Civitas to niepubliczna uczelnia wyższa, znana z innowacyjnego podejścia do edukacji i współpracy ze środowiskiem biznesowym, dyplomatycznym i medialnym. Collegium Civitas jest jedną z wiodących uczelni wyższych w Polsce, docenianą przez Polską Komisję Akredytacyjną, organizacje rządowe i europejskie, zajmującą czołowe miejsca w rankingach ogólnopolskich, takich jak ELA, Perspektywy, wcześniej Wprost czy Newsweek. Od ponad 25 lat kształcimy przyszłe pokolenia liderów, zapewniając im nie tylko solidne fundamenty teoretyczne, ale również nieocenione doświadczenie praktyczne.