Przedstawiciele Collegium Civitas autorami „Poland Weekly”

Udostępnij strone

04.08.2023

Nathaniel England, absolwent specjalności Bezpieczeństwo Międzynarodowe, a obecnie wykładowca Collegium Civitas oraz Erol Dzhelik, studiujący obecnie w naszej Uczelni, są jednymi z autorów „Poland Weekly” – angielskiego tygodnika wydawanego w Polsce.

W wydaniu z 27 lipca (https://polandweekly.com/2023/07/27/poland-weekly-2) pojawiły się artykuły wspominanych wyżej osób:

  • „Reinforcing the Eastern Flank: NATO Summit in Vilnius” (s. 16) autorstwa Nathaniela Englanda,
  • „Working better, not harder” (s. 18) autorstwa Erola Dzhelika.

Natomiast w numerze z 13 lipca (https://polandweekly.com/2023/07/14/poland-weekly-13-july-2023) były to:

  • „For your freedom and ours ” (s. 4) autorstwa Nathaniela Englanda
  • „Poland in Vanguard of EU Heat Pump Revolution ” (s. 12) autorstwa Erola Dzhelika.

„Poland Weekly” to projekt medialny, który dostarcza obcokrajowcom informacji i spostrzeżeń na temat Polski. Cotygodniowa gazeta – dystrybuowana i sprzedawana w Polsce i poza nią, portal i oryginalne programy wideo mają na celu informowanie międzynarodowej społeczności o sytuacji gospodarczej i biznesowej w Polsce, ale także wprowadzanie informacji o kulturze, społeczeństwie i stylu życia.