Rusza druga edycja Budżetu Partycypacyjnego Collegium Civitas na rok akademicki 2020/2021!

Udostępnij strone

08.06.2021

Rusza druga edycja Budżetu Partycypacyjnego Collegium Civitas na rok akademicki 2020/2021!

Budżet Partycypacyjny stanowi część budżetu Collegium Civitas, o której wykorzystaniu decydujecie Wy – Studentki i Studenci, Słuchacze i Słuchaczki studiów podyplomowych! Wysokość środków w tej edycji budżetu to 12 000 zł brutto!.

W związku z sytuacją epidemiczną, która wpłynęła na realizację drugiej edycji BP środki finansowe zostaną przeznaczone na wsparcie fundacji, zajmujących się edukacją:

  • Dzieci,
  • Studentów,
  • Seniorów.

Znasz instytucję, której przyda się takie wsparcie? Masz pomysł na jakie działania, czy też wydarzenia organizowane przez konkretne podmioty warto przeznaczyć tę kwotę? Koniecznie zgłoś swoją propozycję!

Zgłoszeń należy dokonywać poprzez wysłanie e-maila na adres: promocja@civitas.edu.pl, w terminie 8-30.06.2021 r., w tytule maila wpisując: Budżet partycypacyjny 2020/2021.

Pamiętaj jednak, że profil działalności zgłoszonej fundacji musi być zgodny z obszarem tematycznym podanym w budżecie 2020/2021!

Zgłoszone fundacje, które przejdą pozytywnie weryfikację, zostaną przekazane do głosowania za pośrednictwem Wirtualnej Uczelni.

 

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, na które nie znajdujesz odpowiedzi – daj nam znać! Wyślij wiadomość na adres: promocja@civitas.edu.pl

 

Szczegółowe informacje: Regulamin Budżetu Partycypacyjnego Collegium Civitas i harmonogram działań znajdziesz w zakładkach: