Socjologia: pozytywna ocena Polskiej Komisji Akredytacyjnej

24.02.2022

Collegium Civitas otrzymało pozytywną ocenę studiów na kierunku Socjologia, przyznaną przez Polską Komisję Akredytacyjną na najbliższe 6 lat!

Polska Komisja Akredytacyjna brała pod uwagę m.in. konstrukcję i realizację programu studiów, sposób przyjmowania na studia, metody weryfikacji umiejętności i wiedzy studentów, umiędzynarodowienie, a także aspekty związane ze wspieraniem studentów w rozwoju zawodowym. Pozytywna ocena została przyznana na kolejne sześć lat.

„Od samego początku socjologia stanowiła trzon działalności akademickiej Collegium Civitas. Uczelnia została założona 25 lat temu przez profesorów socjologii z Polskiej Akademii Nauk.” – mówi dr Xymena Bukowska, kierownik Katedry Socjologii Collegium Civitas.

„Jesteśmy szczęśliwi i dumni, że w tym roku – kiedy Collegium Civitas obchodzi 25-lecie istnienia – wysoka jakość oferowanych przez nas studiów została potwierdzona pozytywną oceną Polskiej Komisji Akredytacyjnej” – dodaje dr Bukowska.

Collegium Civitas oferuje różnorodne specjalności na kierunku socjologia, w języku polskim i angielskim, takie jak np.: Analityka i design internetowy, Kryminologia, Marketing, reklama i nowe media, Psychologia społeczna, Nowe media czy Komunikacja zintegrowana – reklama, PR, branding.

Rekrutacja na rok akademicki 2022/2023 rusza już w kwietniu!