Umowa o współpracy z Unią Polskich Przedsiębiorców

Udostępnij strone

05.03.2021

Collegium Civitas jako pierwsza uczelnia w Warszawie oficjalnie rozpoczęła współpracę z Unią Polskich Przedsiębiorców.

Po owocnym spotkaniu w Centrum Karier CC z panem Łukaszem Malczykiem – prezesem UPP ustalone zostały dalsze kroki dotyczące promocji staży i praktyk dla studentów Collegium Civitas wśród członków Unii.

Unia Polskich Przedsiębiorców to organizacja społeczna skupiająca małych i średnich przedsiębiorców, reprezentacja polskiego, małego i średniego kapitału. Dba o to, by głos polskich przedsiębiorców był słyszalny w debacie społecznej i publicznej. Do organizacji należy 2 tys. przedsiębiorców z całego kraju.

W ramach współpracy planowane są działania promocyjne i informacyjne na temat współpracy polskich przedsiębiorców z Centrum Karier Collegium Civitas, pozyskiwanie miejsc stażowych i na praktyki dla naszych studentów. Pracujemy nad ofertą staży i praktyk w firmach stowarzyszonych w Unii Polskich Przedsiębiorców, działań projektowych dla naszych studentów z zakresu zdobywania kompetencji zawodowych cenionych przez pracodawców, uczestnictwa w szkoleniach i webinarach promujących przedsiębiorczość i proaktywność na rynku pracy.