Wspólnymi siłami – nowa audycja w radiu PAŁACC

Udostępnij strone

23.04.2020

Studenckie Radio PAŁACC rozpoczęło nowy cykl „Wspólnymi siłami”, w którym prowadzący audycję razem z ekspertami z dziedziny psychologii, socjologii i doradztwa zawodowego starają się odpowiadać na pytania i wątpliwości dotyczące sytuacji, w jakiej się znaleźliśmy w związku z pandemią COVID-19.

 

Kwarantanna to niełatwy okres w życiu każdego z nas. Dlatego prowadzący audycję „Wspólnymi siłami” Wojciech Frenszkowski, student III roku na kierunku Dziennikarstwo i nowe media, rozmawia z gośćmi o tym, co nas boli, denerwuje lub stresuje.

 

Jeśli czujecie, że chcielibyście porozmawiać na jakiś nurtujący Was temat, ale nie chcecie lub nie czujecie się na siłach, żeby zgłaszać się z nim bezpośrednio do specjalisty, napiszcie na adres: wsradiopalacc@gmail.com

 

Odpowiedzi możecie wysłuchać w każdą sobotę o 18:30 na Facebooku i kanale YouTube Radia Pałacc podczas wywiadów z ekspertami. Gośćmi najbliższej audycji będą: prorektor ds. studenckich, dr Paweł Maranowski, psycholog Ewa Watemborska i Agnieszka Pikuła z Centrum Karier.

 

Prowadzący audycję gwarantuje zachowanie pełnej anonimowości wobec wszystkich zgłoszeń i obiecuje, że żadna z Waszych wiadomości nie zostanie pominięta.

 

Pomagajmy „Wspólnymi siłami”!

 

 

Ostatni odcinek audycji: