Wystartowała rekrutacja w Collegium Civitas

Udostępnij strone

10.05.2023

Rekrutacja na rok akademicki 2023/2024 w Collegium Civitas wystartowała! Na osoby, które zapiszą się na studia I lub II stopnia do 9 czerwca, czeka atrakcyjna promocja Early Birds!

Oferta edukacyjna Collegium Civitas obejmuje studia I i II stopnia – ponad 100 specjalności na czterech kierunkach (w języku polskim i angielskim), studia dwujęzyczne polsko-angielskie, a także studia podyplomowe, kursy i szkolenia. Co roku w ofercie edukacyjnej pojawiają się nowe specjalności, stworzone w oparciu o potrzeby współczesnego rynku pracy, bieżące i przyszłe wyzwania społeczno-gospodarcze oraz nowe trendy technologiczne i rozwojowe.
 

NOWOŚCI NA STUDIACH PIERWSZEGO STOPNIA

Dla osób, które interesują się dziennikarstwem i mediami przygotowaliśmy 2 nowe specjalności. „Dziennikarstwo śledcze i fact-checking” to studia, które umożliwiają zgłębienie tajników współczesnego dziennikarstwa oraz zdobycie umiejętności odkrywania nieznanych informacji, ważnych dla opinii publicznej, ich weryfikowania i prowadzenia zaawansowanych śledztw dziennikarskich. Pod okiem ekspertów studentki i studenci nauczą się, jak rozpoznawać dezinformację i jak skutecznie walczyć ze zjawiskiem, które stało się jedną z plag XXI wieku.

Na specjalności „Zarządzanie w firmach mediowych”, współtworzonej ze specjalistami na co dzień zajmującymi się audytem i badaniami mediów, studentki i studenci poznają nowoczesne media, najnowsze trendy rynkowe, a także istniejące i rozwijające się modele biznesowe. Nauczą się także, jak tworzyć i zarządzać projektami w firmach mediowych, wykorzystywać dane mediowe między innymi w takich modelach jak OTT, FAST Channel, DAI czy podcasty.

Nowość pojawia się także na kierunku Socjologia. Od roku akademickiego 2023/2024 studentki i studenci będą mieli szansę dokładnie poznać tajniki AI na specjalności „Sztuczna inteligencja i transhumanizm”. Dowiedzą się, czym są technologie perswazji w interakcji człowiek – komputer oraz jakie role pełnią i czym są istoty nieludzkie w środowisku społecznym.
 

STUDIA UZUPEŁNIAJĄCE MAGISTERSKIE

W propozycji dla osób, które chcą kontynuować naukę na studiach uzupełniających magisterskich, znalazły się sprawdzone i docenione już przez absolwentki i absolwentów Collegium Civitas specjalności, takie jak „Biznes i współpraca z Azją”, „Nowe media”, „Socjologia środowiska i zrównoważony rozwój” czy „Marketing 5.0 w erze komunikacji cyfrowej”.

Młode osoby, które ukończyły już studia licencjackie, od roku akademickiego 2023/2024, będą mogły studiować także na specjalności „Zarządzanie sztuczną inteligencją”. To innowacyjny program studiów, stworzony przez praktyków i wysokiej klasy specjalistów z Polski i ze świata. Studentki i studenci nauczą się jak być nowoczesnym menadżerem, zdolnym do działania we współczesnym środowisku pracy, w którym pracownicy wspierani są przez sztuczną inteligencję. Dowiedzą się jak zarządzać AI w firmie, wdrażać innowacje biznesowe oparte na sztucznej inteligencji, kierować zespołami złożonymi z ludzi i sztucznej inteligencji.
 

PROMOCJA EARLY BIRDS

Dla kandydatek i kandydatów przygotowaliśmy specjalną promocję Early Birds. Osoby, które zdecydują się na złożenie dokumentów do 9 czerwca 2023 roku czeka 20% zniżka w opłatach za pierwszy semestr studiów. Wystarczy przejść proces rekrutacji online, złożyć komplet dokumentów na Uczelni i opłacić pierwszy semestr studiów.
 
Informacje o wszystkich specjalnościach oferowanych przez Collegium Civitas w tegorocznej rekrutacji znajdują się w zakładce Wybierz studia.
 
Zapraszamy do kontaktu z Biurem Rekrutacji Collegium Civitas:
pokoje 1210 oraz 1211 (XII piętro PKiN)
plac Defilad 1, 00-901 Warszawa
tel. 22 656 71 89 / 22 620 28 78
email: rekrutacja@civitas.edu.pl / admissions@civitas.edu.pl