Zmiana sposobu realizacji zajęć do 22 grudnia 2021 – przedłużono do 31.01.2022

Udostępnij strone

24.11.2021

Aktualizacja 22.12.2021 – Decyzją Rektora Collegium Civitas zmiany obowiązują do 31 stycznia 2022 r.


Biorąc pod uwagę obecną sytuację epidemiczną w kraju, w tym wzrost liczby zachorowań na Covid-19 w kraju, zwłaszcza wśród ludzi młodych, a także wśród naszych studentów, wykładowców i pracowników administracyjnych, Rektor Collegium Civitas podjął decyzję, że od 29 listopada do 22 grudnia 2021 roku zajęcia na studiach I i II stopnia, prowadzonych w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym w Collegium Civitas będą realizowane wyłącznie online. Ma to na celu zminimalizowanie ryzyka zachorowań oraz zapewnienie bezpieczeństwa zdrowotnego całej społeczności Uczelni.

Także administracja Uczelni w tym okresie pracować będzie w dużej mierze w systemie zdalnym, dlatego zapraszamy do kontaktu mailowego i telefonicznego. Jeśli obecność w siedzibie Uczelni okaże się niezbędna, prosimy o wcześniejsze sprawdzenie dostępności pracowników w danym Dziale i umówienie wizyty. Numery kontaktowe, adresy email oraz godziny pracy poszczególnych działów znajdują się na www: KONTAKT.

Jednocześnie Uczelnia nie będzie całkowicie zamknięta we wskazanym okresie: studenci wciąż mogą korzystać z biblioteki oraz z sal komputerowych. Dopuszczalne są także indywidualne konsultacje z wykładowcami po wcześniejszym ustaleniu terminu oraz miejsca spotkania. Zajęcia w ramach organizacji studenckich, warsztaty w kilkuosobowych grupach mogą się odbyć po uzyskaniu zgody Prorektora ds. studenckich.

Istnieje możliwość utrzymania tego systemu kształcenia i pracy do końca semestru, jeśli sytuacja nie ulegnie poprawie. Informacje o ewentualnym przedłużeniu zostaną przekazane w kolejnych komunikatach i z odpowiednim wyprzedzeniem, po uprzedniej dokładnej analizie sytuacji epidemicznej.

Zapraszamy również do śledzenia ukazujących się ogłoszeń i wydawanych zarządzeń Rektora Collegium Civitas oraz bezpośredniego kontaktu w razie, gdyby jakieś kwestie budziły Państwa niepokój lub też gdybyście chcieli Państwo podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami.