„Challenge Your Limits – Don’t Limit Your Challenges” – wydarzenie EPDA w Warszawie

Data wydarzenia: 2024-10-17

Studentki i Studentów Collegium Civitas zapraszamy na

Konferencję EPDA
Challenge Your Limits – Don’t Limit Your Challenges

17-18 października 2024 | rozpoczęcie o godz. 18:00 w Collegium Civitas
wydarzenie prowadzone w języku angielskim

Ograniczona liczba miejsc – obowiązuje mailowa rejestracja

17 października o godzinie 18:00 w Collegium Civitas, na XII piętrze Pałacu Kultury i Nauki odbędzie się otwarcie wydarzenia, które poprowadzi Przemek Pawlak – art director w Dragon Rouge Warsaw oraz współzałożyciel One. W swoim wystąpieniu o polskim designie i polskiej szkole plakatu zabierze nas w podróż przez historię polskiego designu i wyjaśni, dlaczego jest on tak oryginalny i inny od reszty świata. Po prelekcji uczestnicy wezmą udział w oprowadzaniu po Pałacu.

18 października główne wydarzenie odbędzie się w nowoczesnej przestrzeni Mysia 3, dawniej siedzibie cenzury komunistycznej, a obecnie ośrodku współczesnego designu. W programie przewidziano inspirujące prelekcje oraz warsztaty prowadzone przez liderów branży designu i opakowań. To doskonała okazja, aby poszerzyć swoje horyzonty i nawiązać kontakty z ekspertami z całej Europy.

Miejsca dla studentów Collegium Civitas:

Czwartek (17 października, godz. 18:00-19:30): 10 darmowych miejsc (decyduje kolejność zgłoszeń).
Piątek (18 października, godz. 9:30-18:30): 3 miejsca, opłata studencka 80 euro (w cenie lunch).
Zgłoszenia (wyłącznie z uczelnianego maila w domenie civitas.edu.pl) przyjmujemy mailowo na adres: claudia@epda-design.com

Więcej informacji o wydarzeniu: EPDA International Design Conference