Design your life

Udostępnij strone

Data wydarzenia: 2019-04-10

DESIGN YOUR LIFE

Wieczór pewności siebie!

 

10 kwietnia 2019 

18:00 do 19:30

XII piętro, PKiN, s. 1222

Bezpłatne seminarium otwarte

 

Chcesz realizować swoje marzenia, a nie wiesz, jak się za to zabrać?

Postanawiasz coś zmienić, a jednak stoisz w miejscu?

Nie wiesz, co przyciąga do Ciebie ludzi, a co ich odpycha?
 

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu DESIGN YOUR LIFE!

1,5-godzinny bezpłatny warsztat rozwojowy odbędzie się 10 kwietnia 2019 r. w PKiN, 12. piętro, s. 1222, którego tematem jest praca nad samym sobą.

Jeśli chcesz coś w swoim życiu zmienić, podejmować bardziej trafne i dobre dla ciebie decyzje, być z właściwymi dla siebie osobami, to we wszystkich tych przypadkach potrzebne jest zbudowanie relacji z samym sobą.
Podczas seminarium powiemy, jak poznać siebie w różnych obszarach i poprawić komfort swojego życia.

Odwołujemy się do psychologii emocji i motywacji , psychologii humanistycznej. Podczas warsztatów wykorzystujemy self-coaching – pracując w grupie, uczestnicy uczą się i czerpią dla siebie.

Program warsztatu stworzony jest dla osób poszukujących wartościowych, opartych na wiedzy i doświadczeniu możliwości rozwoju osobistego. Dla osób potrzebujących lepiej radzić sobie w różnych sytuacjach i rolach życiowych.

Warsztaty są bezpłatne, ale obowiązują zapisy. Decyduje kolejność zgłoszeń: https://forms.gle/LC8wu6JyFBLwMXqP7

 

Prowadzące:

dr Diana Malinowska – ACC ICF, konsultant rozwoju organizacyjnego, trener oraz coach z 12-letnim doświadczeniem we współpracy z firmami szkoleniowymi i doradczymi. Adiunkt na Uniwersytecie Jagiellońskim w Pracowni Psychologii Emocji i Motywacji Instytutu Psychologii i wykładowca na anglojęzycznym kierunku Business Psychology na Uniwersytecie Warszawskim oraz na specjalności Coaching i psychologia społeczna w Collegium Civitas. Zrealizowała ponad 4000 godzin szkoleń, warsztatów i wykładów. Autorka książki o pracoholizmie i licznych publikacji na temat motywacji.

 

Dorota Jużak – coach, mentor MCC ICF, licencjonowany trener Komunikacji Transformującej™. Z wykształcenia socjolog oraz inżynier ogrodnictwa. Dyrektor programowy i wykładowca studiów magisterskich Coaching i psychologia społeczna ACSTH ICF. Ma 15-letnie doświadczenie w zarządzaniu ludźmi w międzynarodowych korporacjach. W swojej pracy coachingowej i dydaktycznej główny nacisk kładzie na wspieranie ludzi w odkrywaniu ich potencjału i rozwój umiejętności, które są pomocne w radzeniu sobie z różnymi wyzwaniami w życiu zawodowym i osobistym oraz postrzeganiu zmian, nawet tych trudnych, w kategoriach nowej szansy.