„Jak działa samorząd ekspertów?” – warsztaty z cyklu „Bajaderka”

Udostępnij strone

Data wydarzenia: 2021-03-31

Zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach cyklu „Bajaderka”

 

Jak działa samorząd ekspertów?

31 marca, godz. 16:45

 

Link do spotkania: warsztaty Bajaderka 31.03.2021 na platformie Teams

Warsztaty poprowadzi wybitny ekonomista prof. Jerzy Hausner. Swoją wiedzę i praktykę stosował dla dobra polskiego społeczeństwa najpierw jako polityk i minister, a następnie angażując się w trzecim sektorze. Obecnie współtworzy Open Eyes Economy Summit (OEEC), w którym działa na rzecz poprawiania jakości życia Polek i Polaków na polu gospodarczym, społecznym, edukacyjnym.

Ekspertyzy pod jego redakcją będą stanowiły punkt wyjścia do naszych warsztatów, zwłaszcza interdyscyplinarny raport „Państwo i My. Osiem grzechów głównych Rzeczypospolitej – 5 lat później” (do pobrania na https://oees.pl/wp-content/uploads/2021/01/Panstwo-i-my_digital_.pdf).
 


Bajaderka, czyli warsztaty kompetencji miękkich, to spotkania z mistrzyniami oraz mistrzami, którzy dają zakosztować swojej dziedziny w warsztatowej formie, dzielą się doświadczeniami oraz polecają najlepsze źródła.

To oddolna inicjatywa studenta, a teraz już absolwenta CC, Olgierda Nojszewskiego, zrealizowana dzięki współpracy z Jackiem Michałowskim.