Jak nauczyć się do matury 2x szybciej i zapomnieć o stresie – wykorzystaj to jak działa Twój mózg i ucz się jak geniusz!

Udostępnij strone

Data wydarzenia: 2021-04-20

Drodzy Maturzyści! Zapraszamy Was na bezpłatny webinar pt.

 

Jak nauczyć się do matury 2x szybciej i zapomnieć o stresie – wykorzystaj to jak działa Twój mózg i ucz się jak geniusz!

 

Szybkie uczenie się jest niezwykle istotne szczególnie w przypadku przygotowań do ważnych egzaminów. Nie trać czasu i przygotuj się do matury jak najbardziej efektywnie!

20.04.2021, godz. 19:00

Link do spotkania: https://youtu.be/dHM_u2xfIjs

 

Spotkanie poprowadzi Pani Dorota Filipiuk – psycholog, trener efektywności osobistej i nowoczesnych technik nauki.
Tematyka:

  • 7 głównych błędów, które popełniają Maturzyści,
  • Jak te błędy zastąpić dobrymi praktykami.

 

W trakcie webinaru będzie można zadawać Pani Dorocie pytania na czacie.

O prowadzącej:
Dorota Filipiuk – psycholog, trener efektywności osobistej i nowoczesnych technik nauki, właścicielka 2 firm on-line, które założyła w trakcie podróży dookoła Świata. Wykładowca, badacz, pasjonatka rozwoju umysłu, autorka podręcznika do nauki szybkiego czytania, narzędzia do badania osób zdolnych, licznych kursów e-learningowych i artykułów naukowych. Prowadzi swój kanał ,,Dorota Filipiuk” w serwisie YouTube, podcast ,,Efektywność osobista. Dorota Filipiuk” a także stronę internetową https://dorotafilipiuk.pl/, na której znajdziesz bezpłatne materiały, testy, blog a także kursy e-learningowe na temat efektywności osobistej. Dorota jest też założycielką Akademii Efektywności- programu wdrażania małymi krokami najlepszych nawyków ludzi sukcesu i Akademii Geniusza – jedynego w Polsce programu efektywnej nauki na 3 poziomach wraz z Mastermindami.