Personal Branding – szkolenie LinkedIn

Udostępnij strone

Data wydarzenia: 2019-05-22

Bezpłatne szkolenie otwarte

„Personal Branding – LinkedIn”

22.05.2019

godz. 18:00, XII piętro PKiN, aula A

 

Szkolenie ma charakter otwarty, ale obowiązuje rejestracja (decyduje kolejność zgłoszeń).

Zapraszamy do rejestracji pod linkiem: https://forms.gle/mUyxaUd86Zw5PSD19

  • Szukasz ciekawej oferty pracy dopasowanej do Twoich potrzeb i oczekiwań?
  • Zastanawiasz się, co zrobić, aby to wymarzony pracodawca znalazł Ciebie?
  • Czy powinieneś mieć konto na LinkedIn i dlaczego tak?

 

LinkedIn jest obecnie niezbędnym narzędziem zarówno dla właściciela firmy, freelancera, jak i pracownika etatowego. To już nie tylko portal do zamieszczenia CV, ale społeczność ponad 500 mln użytkowników z ponad 200 krajów, z którymi możemy poznać się i nawiązać współpracę.

Zapraszamy na otwarte szkolenie z zakresu budowania własnej marki na LinkedIn, podczas którego dowiesz się, dlaczego posiadanie aktywnego profilu na LinkedIn jest tak ważne i czym różni się on od Facebooka i innych mediów społecznościowych.

Nauczysz się, jak zacząć budować markę eksperta oraz komunikować się ze społecznością portalu. Ustal swoją ścieżkę rozwoju i stań się widoczny dla pracodawcy!

Szkolenie poprowadzi Monika Flis – z coachingiem związana od 2011 r. W latach 2016-2018 zaangażowana w działalność Koła Coachingu Collegium Civitas, przez ponad rok w roli prezesa zarządu. W 2018 r. z wyróżnieniem ukończyła studia na kierunku Psychologia i Coaching oraz Kurs Profesjonalnego Coachingu i Mentoringu przygotowujący do akredytacji PCC w International Coach Federation. Specjalistka ds. sprzedaży, marketingu oraz social selling.