Projekt Europa – jaki przepis na następne dekady, XXVII Forum Ekonomiczne

Udostępnij strone

Data wydarzenia: 2017-09-06

W dniach 5-7 września 2017 r. w Krynicy-Zdroju pod hasłem „Projekt Europa – jaki przepis na następne dekady” odbędzie się XXVII Forum Ekonomiczne.

Drugiego dnia wydarzenia, w panelu dyskusyjnym „Kapitał społeczny fundamentem rozwoju. Zaufanie, kreatywność i współpraca w nowoczesnym społeczeństwie” udział weźmie prof. dr hab. Stanisław Mocek, rektor CC.

Niski poziom kapitału społecznego, brak umiejętności budowania relacji i aktywnego współdziałania, jest czynnikiem hamującym rozwój społeczno-gospodarczy naszego kraju. Uczestnicy panelu, na podstawie własnych doświadczeń, poszukiwać będą odpowiedzi na pytanie co można i należny robić dla budowy otwartych i zróżnicowanych sieci społecznych, wzmacniania społecznego zaufania, wspierania aktywności społecznej i kształtowania dobrych praktyk podejmowania wspólnych form aktywności w życiu społecznym i w biznesie.

Forum Ekonomiczne w Krynicy-Zdroju to największa konferencja w Europie Środkowo-Wschodniej. Co rok przyjeżdża na nią ponad 3 tys. gości z Europy, Azji i USA: prezydenci, premierzy, ministrowie, parlamentarzyści naszego regionu, szefowie największych firm z całego świata, najważniejsze osoby świata kultury i sztuki oraz mediów z ponad 60 krajów.

Od 1992 roku Forum Ekonomiczne w Krynicy-Zdroju jest wydarzeniem, podczas którego trwają dyskusje dotyczące kluczowych problemów naszego regionu. Tam padają ważne deklaracje szefów i ministrów rządów państw europejskich.

Więcej informacji dot. Forum Ekonomicznego znajdą Państwo na stronie www.forum-ekonomiczne.pl.

Szczegóły i plan konferencji w dziale multimedia.