UWAGA! ODWOŁANE! Roboty społeczne – współistnienie, kierunki rozwoju, wyzwania

Udostępnij strone

Data wydarzenia: 2021-09-24

Szanowni Państwo,

z przyczyn niezależnych od Organizatorów, dzisiejsze spotkanie pt. „Roboty społeczne – współistnienie, kierunki rozwoju, wyzwania”, które poprowadzić miała dr Izabela Rećko, niestety zostało odwołane.

Bardzo Państwa przepraszamy za tę sytuację. Postaramy się przeprowadzić webinar w innym terminie. Będziemy o tym informować na bieżąco w naszych mediach społecznościowych.

 

 


SPOTKANIE ODWOŁANE!

25. FESTIWAL NAUKI W WARSZAWIE

Collegium Civitas zaprasza na spotkanie otwarte

Roboty społeczne – współistnienie, kierunki rozwoju, wyzwania

Prowadząca: Izabela Rećko

24.09.2021, godz. 20:00

Spotkanie na Zoomie – kliknij tutaj

 

Za każdym robotem stoi jego twórca oraz “kod bezpieczeństwa”. Za każdą sztuczną inteligencją stoi intencja i potencja zbudowania systemu submisywnego. Historia życia osoby, która ma ograniczone możliwości poruszania się lub integracji ze społeczeństwem zmienia się o 180® dzięki robotom społecznym. W niektórych krajach podobne roboty umożliwiają zatrudnienie osób, które nie mogą pracować o własnych siłach psychosomatycznych. Jeśli chcesz poznać roboty takie jak Icube, Kaspar, Milo, Sophia i wiele innych od strony innej, niż fantazmatyczne historie o zagładzie ludzkości i zablokowaniu dostępu do pracy, zapraszam na spotkanie i dyskusję.
*** Do prezentacji mogą zostać załączone krótkie relacje filmowe i zdjęciowe w języku angielskim – wszystkie zostaną wyjaśnione w języku polskim.

Zapraszamy na spotkanie!