SALON EDUKACYJNY Perspektywy 2018

Udostępnij strone

Data wydarzenia: 2018-02-23

W dniach 23-24 lutego serdecznie zapraszamy maturzystów do udziału w XXIX edycji Międzynarodowego Salonu Edukacyjnego oraz odwiedzenia stoiska naszej uczelni z numerem 24. Wydarzenie odbędzie się na parterze Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Wstęp wolny.

W trakcie targów, osoby zainteresowane wyborem studiów będą mogły zapoznać się m.in. z ofertą edukacyjną Collegium Civitas, dowiedzieć więcej o interesującym kierunku studiów, bogatej ofercie stypendialnej, zagranicznych stażach oraz podwójnych dyplomach z West Virginia University i Anglia Ruskin University.

Organizatorzy zaplanowali również cykl spotkań dla maturzystów na temat matury 2018 oraz spotkania warsztatowe zawiązane z nauką za granicą, przygotowaniem się do egzaminów ustnych, pokonaniem egzaminacyjnego stresu i dobrym wyborem swojej ścieżki kariery.

Uczestnicy targów będą mogli także wziąć udział w spotkaniu z ekspertami Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej oraz nauczycielami matematyki. Osoby zainteresowane konsultacją planów zawodowych będą miały możliwość skorzystać z warsztatów prowadzonych przez doradców edukacyjnych oraz konsultacji doradców zawodowych.

Do zobaczenia !