Spotkanie z dziennikarzem Karolem Paciorkiem

Udostępnij strone

Data wydarzenia: 2018-03-06

O dziennikarzach i dla pasjonatów dziennikarstwa – kolejne spotkanie w ramach cyklu „BIOGRAFIA I KARIERA DZIENNIKARZA” już w najbliższy wtorek.

Katedra Dziennikarstwa zaprasza na spotkanie z cyklu „BIOGRAFIA I KARIERA DZIENNIKARZA”, które odbędzie się we wtorek 6 marca o godz. 16.45 w auli B Collegium Civitas (PKIN, XII piętro).

Gościem będzie Karol Paciorek, nowy wykładowca CC, popularny twórca internetowy, współpracujący także z telewizją TVN. Współtwórca popularnego programu na YouTube „Lekko Stronniczy”. Kanał poruszał wątki społeczne i polityczne w humorystycznej konwencji. Współautor książki „Lekko Stronniczy – Jeszcze Więcej”, w której ujawnił mechanizmy rządzące internetowym biznesem.

Obecnie na YouTube prowadzi autorski program „Kto Wie Ten Wie”, w którym tłumaczy różne zjawiska i zagadnienia z wszelakich dziedzin i prowadzi wywiady. Wraz z Pauliną Lis  współprowadzi kanał „Nienasyceni”.

Od  stycznia 2017 współpracuje także z telewizją TVN jako prowadzący program „Musisz To Mieć” na kanale HGTV, jednak nie uważa, że zdradził ideały internetu.