Szkolenie dla pracowników naukowo-dydaktycznych Collegium Civitas

Udostępnij strone

Data wydarzenia: 2019-10-14

Serdecznie zapraszamy pracowników naukowo-dydaktycznych na szkolenie Wykorzystanie aplikacji do współdzielenia pracy w przygotowaniu zajęć dydaktycznych, które odbędzie się już 14 października 2019 r. w godz. 10:00. Jest to kolejne szkolenie organizowane w ramach projektu „Uczelnia 4.0. – nowoczesny program rozwoju Collegium Civitas”, skierowanego do pracowników naukowo-dydaktycznych uczelni.

 

Coraz częściej wykładowca i nauczyciel staje przed koniecznością wyboru i zastosowania takich technologii, które pomogą w procesie edukacyjnym nie jako jednorazowa atrakcja, ale efektywna zmiana, zarówno dla prowadzącego, jak i studentów.

 

Najbliższe szkolenie to doskonała okazja, aby dowiedzieć się, jak zbudować interaktywne zajęcia z wykorzystaniem metody Design Thinking oraz jakie aplikacje warto wykorzystać podczas zajęć, a jakie ułatwią tworzenie i dystrybucję materiałów cyfrowych.

 

Podczas spotkania, na które warto zabrać swój smartfon, omówione i przećwiczone w praktyce zostaną m.in.:

  • poszczególne etapy pracy metodą Design Thinking,
  • wykorzystanie pakietu biurowego Microsoft Office jako narzędzia do pracy zdalnej i zarządzania wiedzą, w tym zwłaszcza aplikacje: Teams, OneNote oraz Forms
  • praca z dyskiem wirtualnym,
  • aplikacje do tworzenia ankiet, quizów i zbierania danych.

 

Zachęcamy do udziału w tym spotkaniu. Przypominamy również, że uczestnictwo w szkoleniach jest warunkiem koniecznym ubiegania się o udział w płatnym stażu dydaktycznym oferowanym w projekcie.

 

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu prosimy o kontakt z Działem Koordynacji Projektów, pod nr tel. 22 656 71 36 lub na adres e-mail: anna.olszewska@civitas.edu.pl.