Welcome Days studentów stacjonarnych

Udostępnij strone

Data wydarzenia: 2018-10-01

Welcome Days – witamy nowo przyjętych studentów stacjonarnych!!

Collegium Civitas przygotowuje studentów do rozpoczęcia studiów, udzielając odpowiedzi na wszystkie nurtujące ich pytania i wątpliwości. W trosce o ten pierwszy studencki krok, gotowość do podjęcia nauki i jak najlepsze poznanie uczelni, organizujemy spotkania dla nowo przyjętych studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych. Podczas Dni Adaptacyjnych studenci otrzymają komplet informacji na temat funkcjonowania środowiska akademickiego, dowiedzą się jakie są oczekiwania i wymagania ze strony kadry naukowej, poznają przedstawicieli Władz Uczelni, katedr oraz pracowników administracyjnych. Wezmą również udział w szkoleniu BHP oraz poznają zasady korzystania z uczelnianej biblioteki.

 

Spotkania odbędą się 01.10.2018 r. (PONIEDZIAŁEK):

STUDIA POLSKOJĘZYCZNE – program spotkań
godzina 13.00-17.30

 

 

STUDIA ANGLOJĘZYCZNE – program spotkań
godzina 13.30-17.30

 

 

 

Uczelniane Centrum Karier organizuje szereg inicjatyw, dzięki którym nowi studenci będą mogli: sprawdzić w praktyce, do którego działu można zwrócić się po pomoc w rozwiązaniu konkretnego problemu – gra Poznaj swoją Uczelnię!, dowiedzieć się, jak porozumiewać się z kolegami z całego świata – Spotkanie integracyjne – gra międzykulturowa, czy poznać przedstawicieli organizacji studenckich – spotkanie Życie studenckie w CC od kuchni. Na spragnionych wrażeń czeka wycieczka autokarowa piętrowym autobusem po Warszawie oraz impreza w klubie. W strefie chillout będzie można zjeść smaczne przekąski, wypić kawę/herbatę, pograć w gry planszowe.

UWAGA: na wybrane wydarzenia obowiązują zapisy!

 

Wydarzenia odbędą się w dniach 01.10.2018 r. do 03.10.2018

STUDIA POLSKOJĘZYCZNE (STACJONARNE I NIESTACJONARNE) – program spotkań

 

 

STUDIA ANGLOJĘZYCZNE – program spotkań

 

 

 

ODBIÓR LEGITYMACJI STUDENCKIEJ

Legitymacje będą wydawane 1 października 2018 r. (poniedziałek) po spotkaniu organizacyjnym w auli D (dla studentów I i II stopnia). Warunkiem otrzymania legitymacji studenckiej jest dokonanie wpłaty czesnego oraz złożenie kompletu dokumentów rekrutacyjnych.

Legitymacje będą wydawane również po 1 października 2018 r. w godzinach urzędowania Działu Spraw Studenckich (pokój 1252).