Wyzwania HR 2020 – Employee Experience w świecie VUCA – śniadanie biznesowe w Collegium Civitas

Udostępnij strone

Data wydarzenia: 2019-08-27

Serdecznie zapraszamy na spotkanie praktyków HR

Wyzwania HR 2020 – Employee Experience w świecie VUCA

27 sierpnia 2019 r. o godz. 9.30

w Collegium Civitas (12. piętro, s. 1222).

 

 

Katarzyna Sowińska, ekspert z zakresu budowy marki pracodawcy i zarządzania talentami, wprowadzi nas w świat trendów i wyzwań stojących przed HR-owcami w najbliższej przyszłości:

  • Czy rok 2020 będzie punktem zwrotnym na rynku pracy?
  • Jaka jest granica dla presji płacowej?
  • Jak zarządzać multikulturową i międzygeneracyjną organizacją?
  • Jak zmienia się zawód HR? Jakie technologie warto obserwować?
  • Czy roboty nas zastąpią?

 

Katarzyna Sowińska – strateg i dyrektor HR, praktyk zarządzania marką pracodawcy, skutecznie stawiający czoła wyzwaniom trudnego rynku pracy i kryzysom wizerunkowym. Posiada ponad 15-letnie doświadczenie w doradztwie HR dla wiodących marek w Polsce i Europie zdobyte w firmach konsultingowych.

Opracowywała strategie HR i zarządzania talentami dla klientów z branży finansowej, telekomunikacyjnej, produkcyjnej i sektora publicznego. Tworzyła wiodące zespoły rekrutacyjne, oparte na zaangażowaniu i wyjątkowym doświadczeniu kandydatów. Z sukcesem przeprowadzała procesy fuzji i przejęć, rebrandingu oraz outplacement. Budowała i zarządzała markami osobistymi liderów opinii branżowych.

Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej. Trener i doradca zawodowy. Autorka licznych publikacji i wystąpień konferencyjnych.

 

Zapraszamy do wspólnej dyskusji podczas śniadania biznesowego. Przyjrzymy się wynikom najnowszych badań i ciekawym raportom branżowym.

Do zobaczenia!

Wydarzenie ma charakter otwarty, ale obowiązuje rejestracja. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres agnieszka.gawrych@civitas.edu.pl