Zostań liderem transformacji

Udostępnij strone

Data wydarzenia: 2019-08-20

„TRASC 2 – Europa – co dalej? Przywództwo transformacyjne i budowanie zaufania dla młodych profesjonalistów” to trzydniowy program edukacyjny, podczas którego młodzi ludzie z trzech krajów Południowego Kaukazu i Polski będą rozwijać swoje umiejętności, aby stać się „liderami transformacji” w regionie i poza nim. Program ma na celu wzmocnienie współpracy na szczeblu regionalnym i europejskim poprzez pielęgnowanie empatii i budowanie konsensusu oraz poprawę jakości debaty na temat integracji europejskiej.

Organizatorem wydarzenia jest Gruziński Instytut Studiów Strategicznych (GISS) we współpracy z Collegium Civitas, przy wsparciu finansowym funduszu Black Sea Trust.

Koszty, miejsce i czas:

  • Wszystkie koszty związane z uczestnictwem (podróż, zakwaterowanie, posiłki itp.) pokrywa organizator.
  • Czas i miejsce: 2-6 października 2019 r., Tbilisi, Gruzja

Jakie kryteria należy spełnić, aby wziąć udział w programie:

  • Status Studenta Collegium Civitas
  • Zainteresowanie rozwojem politycznym, gospodarczym i społecznym w Europie Środkowej, kwestiami UE, Południowym Kaukazem lub Partnerstwem Wschodnim
  • Biegła znajomość języka angielskiego

 

Jesteś zainteresowany?  Prześlij swoje CV i jedną stronę eseju w języku angielskim nt.: „Jakie są główne mocne i słabe strony Partnerstwa Wschodniego” na adres e-mail: kerry.longhurst@gmail.com do 20  sierpnia 2019. W temacie wiadomości należy wpisać: „TRASC”.

Uwaga: Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Call for applications in English