KUSIK Diana, dr

Udostępnij strone

Psycholog, dyplom magistra i tytuł doktora nauk humanistycznych uzyskała na Uniwersytecie Jagiellońskim. Wykształcenie zdobywała również na Katholieke University of Leuven w Belgii oraz University of Valencia w Hiszpanii. Pracuje jako adiunkt w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego. Wykłada również w języku angielskim na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji Business Psychology.

W Collegium Civitas prowadzi wykłady, warsztaty i seminarium magisterskie na kierunku Socjologia o specjalizacji Psychologia i coaching. W realizacji zajęć odwołuje się do najnowszej wiedzy i badań z zakresu psychologii oraz zarządzania, korzysta również z licznych doświadczeń praktycznych.

Jest certyfikowanym coachem (akredytacja ACC International Coach Federation), prowadzi działalność konsultingową i szkoleniową. Jest autorką książki „Pracoholizm. Zjawisko wielowymiarowe” i innych publikacji naukowych z zakresu psychologii motywacji i organizacji. Popularyzuje wiedzę psychologiczną w publikacjach dla praktyków (Personel i Zarządzanie, Świat Problemów, Infor), materiałach prasowych (Tygodnik Przegląd) i audycjach radiowych (Tok FM, Radio Kraków).