ZIELIŃSKA-WOLFIGIEL Anna, mgr

Udostępnij strone

Ekspertka z zakresu kompetencji, ­­planowania i rozwoju kariery oraz zarządzania zasobami ludzkimi. Wykładowca akademicki.

Specjalizuje się w zarządzaniu i przywództwie, rekrutacji, strategii zarządzania zasobami ludzkimi, komunikacji w organizacji oraz nauczaniu języka polskiego jako obcego.

Od 2014 Właścicielka LYKOS Consulting, a od 2016 Trenerka w Pracowni Gier Szkoleniowych. Dyrektorka Biura / Regionu Warszawa-Wrocław IPK SP. z o.o. (2010 – 2011) oraz Senior Consultant Business Development Manager w Krakowskim Instytucie Technologii Sp. z o.o. (2010 -2014).

Autorka artykułów: Mitologizacja nauki w literaturze fantasy na podstawie teksów Jacka Dukaja – rozważania ogólne w  „Literatur, Sprache, Kultur und Framde”, Olms 2007; Doradztwo personalne i doradztwo zawodowe: poradnictwo zawodowe w szkołach jako przygotowanie do poruszania się po rynku pracy, „Doradca Zawodowy, 2011, nr 4, str. 10-13; Kompetencje badane przez narzędzie Archipelago Competence Game,
dla www.competence game.com, www.pracowniagier.com, lipiec 2019. Autorka wypowiedzi do: HRweb – nowalijki w aplikacjach kandydatów, 2010; Szkolenia i teambuilding online – zarządzanie w czasie izolacji, czerwiec 2020; a także opracowania merytorycznego do gry Gildia Mistrzów, opr. Experience Corner, sierpień 2019.