Biznes międzynarodowy i negocjacje

Udostępnij strone

  1. Rodzaj studiów:
    II stopnia (magisterskie uzupełniające)
  2. Tryb studiów:

    stacjonarne

    (zobacz także: niestacjonarne)

  3. Język wykładowy:
    polski
  4. Czas trwania studiów:
    2 lata (4 semestry)
  5. Kierunek:
    Stosunki międzynarodowe

Działalność biznesowa na rynku międzynarodowym wymaga zdolności do adaptacji i zrozumienia złożoności różnych rynków. Sukces w tej dziedzinie wymaga nie tylko wiedzy ekonomicznej i strategicznej, ale również umiejętności kulturowych i komunikacyjnych, które pozwalają na budowanie skutecznych relacji w różnorodnym środowisku biznesowym.

Niektórzy czują się przytłoczeni złożonością międzynarodowych relacji. Dzięki studiom w Collegium Civitas poznasz sekrety skutecznych negocjacji i strategii wejścia na nowe rynki.

Wyposażymy Cię nie tylko w teoretyczne podstawy międzynarodowej ekonomii, prawa i zarządzania, ale również praktyczne umiejętności niezbędne w międzynarodowym środowisku biznesowym. Poznasz najnowsze trendy, techniki zarządzania, nauczysz się rozumieć rynek globalny. Dowiesz się, w jaki sposób optymalizować procesy i budować skuteczne strategie, które zdecydują o sukcesie Twojego przedsięwzięcia.

Jak to osiągniesz?
1
Połączysz wiedzę z dziedziny stosunków międzynarodowych i biznesu, dzięki czemu procesy zarządzania będziesz postrzegać, uwzględniając globalną perspektywę. Poznasz najważniejsze zagadnienia współczesnego biznesu, takie jak innowacje i zarządzanie zmianą. Dowiesz się, jakie obecnie dominują megatrendy i jak może wyglądać biznes przyszłości. Zgłębisz temat zrównoważonego rozwoju i innowacji społecznych.

2
Przygotujesz się do pełnienia funkcji menedżerki/menedżera. Zdobędziesz wiedzę z zakresu finansów, marketingu, zarządzania oraz kierowania przedsiębiorstwami różnej wielkości, na rynku polskim i międzynarodowym. Poznasz metody zarządzania projektami, optymalizacji procesów, budowania strategii (także cenowych) czy identyfikowania potrzeb klientów.

3
Rozwiniesz umiejętności miękkie, cenione we współczesnym zarządzaniu. Nauczysz się krytycznego myślenia, weryfikowania prawdziwości informacji, negocjacji oraz technik autoprezentacji.

4
Nauczysz się funkcjonowania w biznesie na przykładzie różnych branż. Zajęcia prowadzą ekspertki/eksperci, posiadający doświadczenie w branży chemicznej, farmacji, bankowości czy nieruchomościach, pracujący w zarządach wielkich spółek, prowadzący własny biznes.

5
Podczas licznych warsztatów wykorzystasz wiedzę teoretyczną w praktyce. Zastosujesz poznane metody i techniki, opracujesz własne strategie zarządzania i polityki cenowej. Będziesz brać udział w symulacjach i projektach. Pozwoli Ci to na zdobycie wartościowych doświadczeń, przydatnych w późniejszej pracy.

 

Twoje korzyści finansowe

  • Stałe czesne dla kandydatów rozpoczynających studia w roku 2024/2025
  • W cenie czesnego: praktyki, konsultacje z wykładowcami, wydanie dyplomu oraz suplementu
  • Szeroka oferta zniżek w czesnym – np. za działalność na rzecz uczelni
  • Stypendia naukowe, które mogą pokryć czesne
  • Brak konieczności opłacania noclegu – studia niestacjonarne to 1 dzień weekendowy na uczelni i 1 dzień zajęć zdalnych

 

Co po studiach?

  • Instytucje publiczne, państwowe i samorządowe
  • Dyplomacja
  • Fundacje i stowarzyszenia
  • Organizacje pozarządowe
  • Korporacje i organizacje międzynarodowe
  • Firmy konsultingowe
  • Centra badawcze, think-tanki, instytucje badawczo-rozwojowe

 

Kontakt

Biuro Rekrutacji Collegium Civitas

22 656 71 89
pok. 1210,
Pałac Kultury i Nauki, 12 p.
pl. Defilad 1, 00-901 Warszawa

NEWSLETTER

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).