Marketing 5.0 w erze komunikacji cyfrowej (PL-EN)

Udostępnij strone

 1. Rodzaj studiów:
  II stopnia (magisterskie uzupełniające)
 2. Tryb studiów:

  stacjonarne

 3. Język wykładowy:
  polski i angielski
 4. Czas trwania studiów:
  2 lata (4 semestry)
 5. Kierunek:
  Zarządzanie

„Celem marketingu jest poprawa ludzkiego życia i przyczynianie się do powszechnego dobrostanu. […] Marketing 5.0 polega na zastosowaniu technologii imitujących ludzkie zachowanie, aby stworzyć, zakomunikować, dostarczyć i zwiększyć wartość doświadczaną przez klienta na jego ścieżce zakupowej.” – Philip Kotler

Niektórzy koncentrują się na masowym przekazie, Ty, dzięki studiom w Collegium Civitas, spersonalizujesz swoją komunikację!

Z nami rozwiniesz swoje umiejętności w zakresie personalizacji komunikacji. Wykorzystasz przy tym najnowocześniejsze technologie, takie jak sztuczna inteligencja, internet rzeczy (IoT) i big data. Wszystko po to, aby tworzyć strategie marketingowe, które nie tylko przyciągają uwagę, ale także przyczyniają się do dobrostanu społecznego i środowiskowego.

Jak to osiągniesz?
1
Zrozumiesz, jak strategie marketingowe mogą przyczyniać się do rozwiązywania globalnych wyzwań, przy jednoczesnym tworzeniu innowacyjnych i odpowiedzialnych rozwiązań marketingowych.

2
Zapoznasz się z nowoczesnymi technologiami nowej generacji, w tym ze sztuczną inteligencją, przetwarzaniem języka naturalnego, technologią sensorową, robotyką, rozszerzoną i wirtualną rzeczywistością, internetem rzeczy oraz blockchainem.

3
Uczyć się będziesz u doświadczonych ekspertek/ekspertów, którzy podzielą się swoją wiedzą zarówno praktyczną, jak i akademicką, na temat ewolucji marketingu od produktocentrycznego (1.0) do opartego na technologiach nowej generacji (5.0).

4
Zgłębisz zaawansowane pojęcia marketingowe, takie jak Marketing 5.0, Marketing Predykcyjny, Marketing Kontekstowy, Marketing Rozszerzony oraz Zwinny Marketing, i dowiesz się jak zastosować je w praktyce.

5
Będziesz realizować praktyczne projekty, które przygotują Cię do zawodowej kariery w marketingu. Nauczysz się tworzyć strategie dla mediów społecznościowych, opracowywać treści marketingowe i stosować controlling marketingowy.

 
Twoje korzyści finansowe

 • Stałe czesne dla kandydatów rozpoczynających studia w roku 2024/2025
 • W cenie czesnego: praktyki, konsultacje z wykładowcami, wydanie dyplomu oraz suplementu
 • Szeroka oferta zniżek w czesnym – np. za działalność na rzecz uczelni
 • Stypendia naukowe, które mogą pokryć czesne

 
Co po studiach?

 • Małe, średnie i duże przedsiębiorstwa
 • Korporacje i organizacje międzynarodowe
 • Działy marketingu
 • Agencje marketingowe
 • Agencje eventowe
 • Firmy analityczne
 • Własna działalność

 

Kontakt

Biuro Rekrutacji Collegium Civitas

22 656 71 89
pok. 1210,
Pałac Kultury i Nauki, 12 p.
pl. Defilad 1, 00-901 Warszawa

NEWSLETTER

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).