Kompetencje i informatyzacja – profesjonalne zarządzanie Uczelnią

ZAPYTANIE OFERTOWE Nr 3/058/2014/POKL

W związku z realizacją projektu „Kompetencje i informatyzacja – profesjonalne zarządzanie uczelnią”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytetu IV „Szkolnictwo Wyższe i Nauka”, Działania 4.1. „Wzmocnienie i rozwój potencjału dydaktycznego uczelni oraz zwiększenie liczby absolwentów kierunków o kluczowym znaczeniu dla gospodarki opartej na wiedzy”, Poddziałania 4.1.1 „Wzmocnienie potencjału dydaktycznego uczelni” Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki zapraszamy do odpowiedzi na ZAPYTANIE OFERTOWE Nr 3/058/2014/POKL na usługi obejmujące opracowanie projektów graficznych oraz usługi obejmujące wdrożenie programistyczne zmian podnoszących użyteczność.

ZAPYTANIE OFERTOWE Nr 3/058/2014/POKL wraz z załącznikami

Załącznik Nr 6 Główne założenia do umowy

Uwaga — zmiana terminu składania ofert – informacja z dnia 7.04.2014
INFORMACJA – WYBÓR OFERTY – 25 kwietnia 2014 r.

Stwierdza się, że w wyniku postępowania Nr 3/058/2014/POKL wybrano następujących Wykonawców:

• CZĘŚĆ I. Opracowanie projektów graficznych stron głównych i podstron serwisów, uwzględniających zmiany podnoszące użyteczność (usability) w szczególności serwisów: civitas.edu.pl (na podstawie projektu funkcjonalnego, makiet i specyfikacji) oraz serwisów http://ck.civitas.edu.pl i http://civitas.edu.pl/formularz-kontaktowy-ang – NET PC sp. z o.o., Ul. Na Stoku 48, 80-874 Gdańsk

• CZĘŚĆ II. Wdrożenie programistyczne projektu serwisu civitas.edu.pl, uwzględniającego zmiany podnoszące użyteczność (usability) na podstawie projektu funkcjonalnego, makiet i specyfikacji dostarczonej przez Zamawiającego – NET PC sp. z o.o., Ul. Na Stoku 48, 80-874 Gdańsk

Odpowiedzi na pytania do zapytania ofertowego:

Odpowiedź pierwsza

Odpowiedź druga

Odpowiedź trzecia

Odpowiedź czwarta

ZAPYTANIE OFERTOWE Nr 2/058/2013/POKL

W związku z realizacją projektu „Kompetencje i informatyzacja – profesjonalne zarządzanie uczelnią”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytetu IV „Szkolnictwo Wyższe i Nauka”, Działania 4.1. „Wzmocnienie i rozwój potencjału dydaktycznego uczelni oraz zwiększenie liczby absolwentów kierunków o kluczowym znaczeniu dla gospodarki opartej na wiedzy”, Poddziałania 4.1.1 „Wzmocnienie potencjału dydaktycznego uczelni” Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki zapraszamy do odpowiedzi na ZAPYTANIE OFERTOWE Nr 2/058/2013/POKL na usługę obejmującą opracowanie projektu, przeprowadzenie badania użyteczności prototypu oraz przeprowadzenie audytów eksperckich (usability) w celu uzyskania większej użyteczności serwisów internetowych Collegium Civitas.

ZAPYTANIE OFERTOWE Nr 2/058/2013/POKL wraz z załącznikami

Załącznik Nr 6Główne założenia do umowy

Załącznik Nr 7 Wzór protokołu

Postępowanie związane z zapytaniem ofertowym Nr 2/058/2013/POKL zostało zakończone.

ZAPYTANIE OFERTOWE Nr 1/058/2013/POKL

W związku z realizacją projektu „Kompetencje i informatyzacja – profesjonalne zarządzanie uczelnią”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytetu IV „Szkolnictwo Wyższe i Nauka”, Działania 4.1. „Wzmocnienie i rozwój potencjału dydaktycznego uczelni oraz zwiększenie liczby absolwentów kierunków o kluczowym znaczeniu dla gospodarki opartej na wiedzy”, Poddziałania 4.1.1 „Wzmocnienie potencjału dydaktycznego uczelni” Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki zapraszamy do odpowiedzi na ZAPYTANIE OFERTOWE Nr 1/058/2013/POKL na usługę obejmującą opracowanie projektu, przeprowadzenie badania użyteczności prototypu oraz przeprowadzenie audytów eksperckich (usability) w celu uzyskania większej użyteczności serwisów internetowych Collegium Civitas.

ZAPYTANIE OFERTOWE Nr 1/058/2013/POKL wraz z załącznikami

Załącznik Nr 6Główne założenia do umowy

ZAPYTANIE OFERTOWE Nr 1/058/2013/POKL – MODYFIKACJA

Postępowanie związane z zapytaniem ofertowym Nr 1/058/2013/POKL zostało zakończone.

W związku z realizacją projektu „Kompetencje i informatyzacja – profesjonalne zarządzanie uczelnią”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytetu IV „Szkolnictwo Wyższe i Nauka”, Działania 4.1. „Wzmocnienie i rozwój potencjału dydaktycznego uczelni oraz zwiększenie liczby absolwentów kierunków o kluczowym znaczeniu dla gospodarki opartej na wiedzy”, Poddziałania 4.1.1 „Wzmocnienie potencjału dydaktycznego uczelni” Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki zapraszamy do odpowiedzi na ZAPYTANIE OFERTOWE Nr 1/058/2012/POKL na wykonanie lub rozbudowę, dostawę i wdrożenie dedykowanych modułów systemów informatycznych z zakresu profesjonalnego zarządzania Collegium Civitas oraz szkolenia dla kadry Collegium Civitas z tych obszarów.

ZAPYTANIE OFERTOWE Nr 1/058/2012/POKL wraz z załącznikami

Załącznik Nr 3 Oświadczenie o braku powiązań osobowych lub kapitałowych

Załącznik Nr 4 Oświadczenie o znajdowaniu się w sytuacji ekonomicznej i finansowej zapewniającej wykonanie zamówienia oraz pozostałych warunkach

Załącznik Nr 5 Formularz oferty

Załącznik Nr 6 Harmonogram czasowy realizacji obszarów zamówienia (części zamówienia)

Załącznik Nr 7 Główne założenia do umowy pomiędzy Wykonawcą, a Zamawiającym

Załącznik Nr 8 Wzór protokołu, stanowiącego dokument wyboru oferty

Postępowanie związane z zapytaniem ofertowym Nr 1/058/2012/POKL zostało zakończone.

Koordynator projektu: Marta Goroszkiewicz, marta.goroszkiewicz@collegium.edu.pl