Zniżka dla studentów za aktywność na rzecz Uczelni

Zniżka studencka w czesnym przyznawana Studentkom i studentom Collegium Civitas wyróżniającym się aktywnością realizowaną na rzecz Uczelni.  Jej celem jest promocja aktywności studentów na rzecz Uczelni.

Zniżki na semestr przyznawane są na podstawie udokumentowanej działalności za semestr poprzedni, a uzasadnienie wniosku o zniżkę studencką powinno zawierać opis działań/projektu oraz osiągnięte cele oraz wpływ na rozwój życia studenckiego w Collegium Civitas lub/i na wymiar promocyjny Uczelni.

O zniżkę może wnioskować student, który:

• Jest studentem studiów I lub II stopnia w Collegium Civitas;
  • Ukończył przynajmniej jeden semestr studiów;
  • Uzyskał zaliczenie ze wszystkich przedmiotów w semestrze poprzedzającym uzyskanie zniżki;
  • Charakteryzuje się nienaganną postawą oraz nigdy nie uzyskał kary nagany lub nagana z upomnieniem przez Rzecznika Dyscyplinarnego lub Komisję Dyscyplinarną.

Zniżka za aktywność studencką przyznawana jest studentowi na okres jednego semestru.

Wniosek o zniżkę student składa do Komisji ds. zniżek studenckich poprzez elektroniczny formularz udostępniony studentom przez administrację Uczelni. Każdorazowo o terminie składania wniosków w danym semestrze decyduje Prorektor ds. Studenckich.

Wnioski złożone po terminie nie będą rozpatrywane.

Pełny tekst Regulaminu zniżek dla studentów Collegium Civitas przyznawanych za wyróżniającą aktywność na rzecz Uczelni