Długi weekend majowy w Collegium Civitas!

23.04.2024

Informujemy, że w dniach 29-30 kwietnia (Dni Rektorskie), ulegną skróceniu godziny funkcjonowania uczelni. Recepcja będzie dostępna od godz. 8:00 do 17:00. Dodatkowo wybrane działy, w tym Biuro Rekrutacji, będą w tych dniach pracowały w trybie zdalnym.

W związku ze zbliżającymi się dniami wolnymi (1-3 maja) oraz zaplanowanymi na weekend 4-5 maja zajęciami online, uczelnia będzie zamknięta od wtorku, 30 kwietnia od godziny 17:00, do poniedziałku, 6 maja, do godziny 8:00 rano. Windy i schody prowadzące na XII piętro zostaną zablokowane od 30 kwietnia o godzinie 17:30, a dostęp do nich zostanie przywrócony 6 maja o godzinie 6:00 rano.

Prosimy o zaplanowanie swoich spraw z wyprzedzeniem i w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z Recepcją. Informacje kontaktowe znajdują się w zakładce KONTAKT.

Życzymy udanej majówki.