Digital Marketing

Udostępnij strone

 

 1. Rodzaj studiów:
  I stopnia (licencjackie)
 2. Tryb studiów:

  niestacjonarne

  (zobacz także: stacjonarne)

 3. Język wykładowy:
  polski
 4. Czas trwania studiów:
  3 lata (6 semestrów)
 5. Kierunek:
  Zarządzanie

W erze, gdzie każde kliknięcie i przewinięcie ekranu może być zmierzone, digital marketing przekształca dane w dialog, zainteresowania w interakcje, a obserwacje w lojalność. Dzięki zrozumieniu zachowań online można tworzyć kampanie, które nie tylko przyciągają uwagę, ale także angażują i inspirują, przekuwając cyfrowe ślady w realne ścieżki sukcesu.

Niektórzy chcą być influencerami, a dzięki studiom w Collegium Civitas to Ty będziesz wywierać wpływ!

Ten kierunek przygotuje Cię nie tylko do tworzenia skutecznych kampanii w mediach społecznościowych. Zdobędziesz tu praktyczną wiedzę zarządzania projektami online i prowadzenia firmy w cyfrowej przestrzeni. Już podczas studiów możesz zdobyć certyfikat DIMAQ Basic wydawany przez IAB Polska! Stań się specjalistką/specjalistą w branży.

Jak to osiągniesz?
1
Przekujesz swoje cyfrowe kompetencje w możliwości biznesowe. Nauczysz się wykorzystywać media społecznościowe i Internet do tworzenia efektywnych kampanii. SEM, SEO, UX czy pogrammatic nie będą miały przed Tobą tajemnic!

2
Opanujesz umiejętności zarządzania firmą, zespołem i projektami w środowisku online, zrozumiesz też biznesowe aspekty marketingu cyfrowego.

3
Wykorzystasz doświadczenia specjalistek/specjalistów z branży, aby zdobyć praktyczne umiejętności w codziennej pracy. Program studiów tworzyli m.in. eksperci i ekspertki ze Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska, którzy również prowadzą wykłady i ćwiczenia na specjalności.

4
Poznasz kluczowe zagadnienia z zakresu zarządzania projektami i kapitałem ludzkim, przedsiębiorczości czy makroekonomii, co pozwoli Ci na holistyczne podejście do wyzwań stawianych przez współczesny rynek.

5
Obędziesz praktyki, a także będziesz uczestniczyć w licznych warsztatach i kursach, aby już na studiach pokazać przyszłym pracodawcom swoje umiejętności i doświadczenie. W czym pomoże Ci też Akademickie Biuro Karier CC, do którego masz dostęp przez cały czas trwania studiów.

 

Twoje korzyści finansowe

 • Stałe czesne dla kandydatów rozpoczynających studia w roku 2024/2025
 • W cenie czesnego: praktyki, konsultacje z wykładowcami, wydanie dyplomu oraz suplementu
 • Szeroka oferta zniżek w czesnym – np. za działalność na rzecz uczelni
 • Stypendia naukowe, które mogą pokryć czesne
 • Brak konieczności opłacania noclegu – studia niestacjonarne to 1 dzień weekendowy na uczelni i 1 dzień zajęć zdalnych

 

Co po studiach?

 • Agencje reklamowe
 • Agencje interaktywne
 • Domy mediowe
 • Start-upy
 • Działy marketingu firm i instytucji
 • Własna działalność gospodarcza

 

Partnerzy

specjalności

 

Kontakt

Biuro Rekrutacji Collegium Civitas

22 656 71 89
pok. 1210,
Pałac Kultury i Nauki, 12 p.
pl. Defilad 1, 00-901 Warszawa