Zarządzanie w firmach mediowych (PL-EN)

Udostępnij strone

 

 1. Rodzaj studiów:
  I stopnia (licencjackie)
 2. Tryb studiów:

  stacjonarne

 3. Język wykładowy:
  polski i angielski
 4. Czas trwania studiów:
  3 lata (6 semestrów)
 5. Kierunek:
  Dziennikarstwo i nowe media

Studia te łączą w sobie unikalny zestaw wiedzy i umiejętności, które są kluczowe dla efektywnego kierowania przedsiębiorstwami w szybko zmieniającym się świecie mediów.

Niektórzy tylko kopiują konkurencję, a Ty, dzięki studiom w Collegium Civitas, sam będziesz konkurencją!

Zajęcia na tej specjalności to nie tylko podstawy teoretyczne. Tutaj zdobędziesz praktyczne kompetencje w zakresie zarządzania projektami mediowymi, analizy rynku oraz kreowania efektywnych strategii w mediach społecznościowych. Nauczysz się wykorzystywać dane do tworzenia treści, które angażują odbiorców i inspirują ich, a także efektywnie zarządzać zespołami, by w pełni wykorzystać ich kreatywny potencjał.

Jak to osiągniesz?
1
Pozyskasz wiedzę o najnowszych trendach i modelach biznesowych w mediach, w tym o platformach OTT, kana-łach FAST czy podcastach, co pozwoli Ci zrozumieć rynek i odpowiednio reagować na bieżące zmiany.

2
Wiedzę będziesz czerpać od osób, które mają doświadczenie w mediach telewizyjnych, internetowych, praso-wych i radiowych. Co więcej, specjalność ma patronat Związku Pracodawców Ogólnopolskich Mediów Telewi-zyjnych „MOC TV”. To szansa na cenne lekcje i budowanie sieci kontaktów zawodowych.

3
Zrozumiesz fundamentalne aspekty zarządzania — strategii, marketingu, finansów, zarządzania zasobami ludz-kimi. Zaadaptujesz je do sektora mediowego, poprzez realizowane na studiach warsztaty.

4
Nauczysz się technik zarządzania dostosowanych do pracy w kreatywnych zespołach projektowych, analizy konsumpcji mediów i tworzenia modeli jej finansowania, co jest niezbędne do skutecznego zarządzania strate-gią i finansami firm mediowych.

5
Będziesz realizować liczne projekty i odbędziesz praktyki w firmach medialnych, co zbuduje solidne podstawy Twojego profesjonalnego portfolio. W tej drodze do zawodowego sukcesu wsparcie zapewni Ci Akademickie Biuro Karier CC, oferujące pomoc doradczą i coachingową przez cały okres studiów.

 
Twoje korzyści finansowe

 • Stałe czesne dla kandydatów rozpoczynających studia w roku 2024/2025
 • W cenie czesnego: praktyki, konsultacje z wykładowcami, wydanie dyplomu oraz suplementu
 • Szeroka oferta zniżek w czesnym – np. za działalność na rzecz uczelni
 • Stypendia naukowe, które mogą pokryć czesne

 

Co po studiach?

 • Domy mediowe
 • Wydawnictwa, telewizja, radio i portale internetowe
 • Organizacje kultury
 • Działy marketingu
 • Firmy wykorzystujące nowoczesne media

Kontakt

Biuro Rekrutacji Collegium Civitas

22 656 71 89
pok. 1210,
Pałac Kultury i Nauki, 12 p.
pl. Defilad 1, 00-901 Warszawa

NEWSLETTER

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).