Superwizja grupowa „Mediator wg NVC”

Udostępnij strone

 1. Rodzaj oferty edukacyjnej:
  Kurs
 2. Tryb zajęć:
  w siedzibie Collegium Civitas
 3. Język wykładowy:
  polski
 4. Czas trwania kursu:
  1 dzień – 6 godzin
 5. Planowane rozpoczęcie zajęć:
  11 maja 2024

 

Cel

Superwizja wspiera proces rozwoju postawy oraz umiejętności mediatora. To okazja do autorefleksji i inspiracji dotyczącej tego jak mediator postrzega się w swojej roli oraz w kontekście całego procesu mediacji.

Adresaci kursu 

Absolwenci kierunku studiów podyplomowych „Mediator wg NVC” oraz mediatorzy pracujący w oparciu NVC.

 

Zajęcia prowadzi:

Paulina Orbitowska Fernandez – certyfikowana trenerka NVC ( ang. Nonviolent Communication, pol. Porozumienia bez Przemocy) , Resonant Healing Practitioner, coach, facylitatorka systemowej transformacji poprzez NVC, neurobiologię i mapowanie 3-D, empatyczna mediatorka, nauczycielka akademicka, certyfikowana trenerka eduScrum.
Mówi o sobie: „Od dziecka marzę o świecie, w którym jest miejsce na życzliwość i empatię dla siebie i dla innych, dialog i porozumienie. Moje ścieżki akademicka, zawodowa i osobista rysowane są tym marzeniem.
Prowadzę warsztaty, wykłady oraz sesje indywidualne z zakresu empatycznej komunikacji w edukacji, w życiu osobistym i zawodowym oraz Resonant Healing i eduScrum. Prowadzę zajęcia z „Intercultural Communication w Ośrodku Studiów Amerykańskich, na Uniwersytecie Warszawskim. Współpracuję jako wykładowczyni z Collegium Civitas.

Kontakt

Biuro Rekrutacji Collegium Civitas

503 442 487
pok. 1210, 12 piętro
Pałac Kultury i Nauki
pl. Defilad 1, 00-901 Warszawa

NEWSLETTER

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).