Collegium Procuratio

Udostępnij strone

Koło Naukowe Collegium Procuratio to organizacja zrzeszająca studentów z różnych kierunków, których łączy wspólna pasja do zarządzania oraz rozwijania się w tej dziedzinie.

Głównym celem koła jest promocja i kreowanie postawy przedsiębiorczej wśród środowiska akademickiego. Organizujemy oraz bierzemy udział w różnych akcjach charytatywnych, aby okazać wsparcie innym w potrzebie. Swoje działania realizujemy poprzez organizowanie ciekawych wydarzeń, uczestniczenie w konferencjach oraz spotkania ze specjalistami i praktykami z branży.

Collegium Procuratio daje możliwość realizacji własnych pomysłów jak i projektów, pobudza kreatywne myślenie, zwiększa umiejętności współpracy i kształtuje kompetencje, które z pewnością przydadzą się w przyszłej pracy zawodowej. Koło tworzą ludzie, którzy wzajemnie się wspierają na każdym kroku, angażują się w różnego rodzaju inicjatywy, dbają o prawidłową komunikację zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz koła, a także nie ograniczają się do jednej dziedziny. Oprócz zarządzania rozwijamy się również w takich obszarach jak finanse, HR czy marketing. Nie zapominamy również o dyplomacji i stosunkach międzynarodowych.

Wyznajemy zasadę „learning by doing”. Uczymy się w praktyce, nie boimy się popełniać błędów i sięgać po nowe wyzwania.

Do tej pory udało nam się zrealizować takie projekty, jak:

  • Maraton Amnesty International – Maraton Pisania Listów który ma na celu zwiększenie świadomości ludzi na temat praw człowieka oraz oferuje możliwość realnego wpływu na sytuację osób, których prawa zostały złamane. Przez dwa dni na naszej uczelni znajdowało się specjalne stoisko, gdzie można było wysłać list/y w sprawie konkretnej osoby
  • Zbiórka darów rzeczowych – Schronisko na Paluchu – zbiórka potrzebnych rzeczy dla zwierząt ze Schroniska na Paluchu
  • Edycja Dnia Dawcy Szpiku – DKMS – zachęcanie studentów do wpisania się w system Fundacji DKMS jako potencjalny dawca szpiku oraz edukowanie ich w zakresie tego tematu

Jesteśmy prężnie rozwijającym się kołem, gdzie każdy uczestnik jest chętny do działania, poszerzania swoich horyzontów wiedzy oraz doświadczenia!

Zarząd:

  • Przewodniczący: Bartłomiej Przybysz
  • Wice-przewodniczący: Weronika Zarębska, Jakub Dziemiańczyk
  • Koordynator Marketing: Katarzyna Zwierzyńska
  • Koordynator Działu Międzynarodowego: Emilia Chudy
  • Opiekunka Koła: Izabela Szlaska

Dołącz do Collegium Procuratio i rozwijaj z nami skrzydła!

Zachęcamy również do kontaktu z nami i drogą mailową:

kn.collegium.procuratio@civitas.edu.pl

Czekamy na CIEBIE!