Oferta LAST MINUTE – 15% zniżki na studia zaoczne!

29.08.2024

Jak co roku dla kandydatów na studia przygotowaliśmy ofertę Last Minute. W ramach promocji oferujemy 15% zniżki na opłaty za studia zaoczne w języku polskim, na studiach I i II stopnia za pierwszy semestr studiów.

To doskonała okazja, aby rozpocząć naukę już w październiku i zainwestować w swoją przyszłość.

Dlaczego warto wybrać Collegium Civitas?

Collegium Civitas oferuje bogaty wybór specjalności na kilku kierunkach studiów, dostosowanych do potrzeb współczesnego rynku pracy:

Studia I stopnia: W ofercie znajdują się cztery kierunki – Dziennikarstwo i nowe media, Socjologia, Stosunki międzynarodowe oraz Zarządzanie. Każdy z nich oferuje szeroki wybór specjalności, łącznie aż 25 opcji na studiach I stopnia, co umożliwia dostosowanie programu studiów do indywidualnych zainteresowań i celów zawodowych.

Studia II stopnia: Dostępne są trzy kierunki – Socjologia, Stosunki międzynarodowe oraz Zarządzanie, które oferują 14 specjalności na studiach II stopnia, dając studentom szansę na pogłębienie wiedzy i rozwój w wybranych obszarach.

Studia zaoczne w Collegium Civitas to idealne rozwiązanie dla osób pragnących łączyć naukę z pracą lub innymi zobowiązaniami. Zajęcia odbywają się w weekendy, co pozwala na pogodzenie studiów z życiem zawodowym i prywatnym, zapewniając jednocześnie komfort i elastyczność.

Nasza Uczelnia może poszczycić się kadrą złożoną z doświadczonych wykładowców, ekspertów i praktyków, którzy przekazują studentom zarówno teoretyczną wiedzę, jak i praktyczne umiejętności niezbędne na współczesnym rynku pracy. Bliski kontakt z wykładowcami oraz interaktywny tryb nauki sprzyjają efektywnemu przyswajaniu wiedzy.

Wsparcie w rozwoju kariery

Uczelnia i Akademickie Biuro Karier Collegium Civitas wspiera swoich studentów w rozwoju zawodowym poprzez:

• Szkolenia, warsztaty i projekty indywidualne i grupowe – rozwijające nie tylko umiejętności praktyczne, ale także kompetencje miękkie.
  • Indywidualny mentoring – nasi specjaliści pomagają studentom w planowaniu ścieżki kariery, udzielając praktycznych wskazówek.
  • Wsparcie w rozwoju kariery – oferujemy wsparcie w znalezieniu praktyk, staży, tworzeniu profesjonalnego CV oraz w przygotowaniu do rozmów kwalifikacyjnych.

Dbając o dostępność studiów, oferujemy elastyczne opcje płatności, w tym możliwość rozłożenia opłat na wygodne raty.

Promocja Last Minute, obowiązuje od 01 września 2024 r. do 14 września 2024 r. i dotyczy studiów prowadzonych w trybie niestacjonarnym na studiach I i II stopnia w języku polskim. Regulamin promocji dostępny jest na: https://civitas.edu.pl/pl/rekrutacja/promocja-last-minute-2024

Pełna oferta studiów dostępnych w promocji znajduje się na: